Motoryzacja » Transport

Monitoring GPS najlepszą pomocą managera floty

Monitoring GPS najlepszą pomocą managera floty
Zobacz więcej zdjęć »
Stanowisko managera floty samochodowej wiąże się z wieloma niezwykle odpowiedzialnymi zadaniami. Manager floty jest osobą, która odpowiada za kierowców, przewożone przez nich towary, a w rezultacie za całokształt funkcjonowania firmy.

Czym większa jest flota, tym ważniejsza jest jego funkcja i tym więcej ma zadań, a każde nieprzewidziane zdarzenie może zdezorganizować jego pracę i doprowadzić do poważnych konsekwencji. Na szczęście, nowoczesny monitoring gps może mu pomóc w stworzeniu systemu, który funkcjonuje sprawnie i pozwala na dopilnowanie wszystkich rzeczy bez zbędnych komplikacji.

W jaki sposób? To bardzo proste. Elementem nowoczesnego monitoringu gps jest między innymi aplikacja online, dzięki której monitoring pojazdów odbywa się na ekranie monitora w czasie rzeczywistym. To sprawia, ze manager nie musi już wykonywać niepotrzebnych połączeń telefonicznych, a sprawdzenie położenia kierowców i towarów odbywa się w mgnieniu oka. Co więcej, umożliwia to szybkie wyznaczanie zadań i utrzymywanie funkcjonowania całej floty w ryzach. Zaawansowany system automatycznych raportów i ostrzeganie o niebezpiecznych zdarzeniach również zdejmują z managera część obowiązków i zdecydowanie wpływają dodatnio na jego komfort psychiczny.

To tylko część z bardzo wielu funkcji, które sprawiają że monitoring gps jest w dzisiejszych czasach niezbędny każdemu profesjonalnemu managerowi floty. Dlatego najważniejsze jest to, by wybrać taki system do swojej firmy, który będzie najbardziej adekwatny do naszych bieżących potrzeb.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Megamedia, monitoring gps i zarządzanie flotą
http://www.tomtomwork.pl

Komentarze (1)

  • avatar
    ~henry 2013-09-30 18:52:06

    Dobry tekst - jestem managerem floty i muszę przyznać, że odkąd mamy monitoring GPS firmy Pet Soft część moich obowiązków po prostu przestało istnieć, bo wykonuje je za mnie właśnie ten system. W firmie pracujemy w oparciu o system "standard" http://www.monitoring-gps.net/WiecejSklep/MonitoringStandard.aspx i jesteśmy bardzo zadowoleni. Przede wszystkim zbierane dane są bardzo dokładne dzięki czemu lokalizacja samochodów nie sprawia problemu. Monitoring pojazdów, który posiadamy działa niezawodnie - nie mieliśmy jeszcze ani usterek sprzętu ani żadnych problemów z samym działaniem systemu. Dodam, że monitoring zamontowany mamy na 14 autach, które są w ruchu praktycznie non stop.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »