Kultura, sztuka » Kultura

Monopoly – edycja Rzeszów. Kolejne polskie miasto ma własną planszę

Monopoly – edycja Rzeszów. Kolejne polskie miasto ma własną planszę
Zobacz więcej zdjęć »
Spacer po Rzeszowie, zakup miejskich nieruchomości i ściąganie czynszu od sąsiadów – to wszystko będą mogli zrobić gracze nowej edycji gry Monopoly (Hasbro)! Oficjalna premiera rzeszowskiej wersji tej bestsellerowej planszówki odbędzie się już 19 października w salonie Empik Millenium Hall.

Któż nie zna Monopoly? Strategiczna rodzinna rozgrywka, polegająca na handlu nieruchomościami to niesamowita frajda dla osób w każdym wieku. Popularna gra, która została wymyślona w Stanach Zjednoczonych, podbiła już największe światowe, ale też i polskie miasta. I to dosłownie! W naszym kraju, jako pierwszy swoją własną planszę zyskał Gdańsk, kolejny był Kraków, Wrocław, Toruń i Poznań. Teraz przyszła pora właśnie na Rzeszów!

Podczas oficjalnego premierowego wydarzenia, miłośnicy Monopoly dowiedzą się, co znajdzie się na planszy – które znane i lubiane rzeszowskie obiekty oraz firmy będą mogli zakupić jako pola nieruchomości.

Teraz wystarczy tylko obudzić w sobie postawę wykwintnego stratega i twardego negocjatora, rzucić kostką i zbić fortunę w Rzeszowie!

 

*

Data spotkania:

19 października, godzina 12:00-18:00

 

Adres:

Empik Millenium Hall

Rzeszów, al. Kopisto 1

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Wydarzenia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »