Dom » Wnętrza

Montaż z MIA

Montaż z MIA
Zobacz więcej zdjęć »
20 lat doświadczenia, 100 designów wdrożonych do produkcji, 1300 montaży oraz ponad 30000 zrealizowanych projektów – MIA jest europejskim liderem w dziedzinie wyposażenia wnętrz publicznych dla sieci sklepów i fitnessów.

Realizacje marki MIA można obejrzeć w najrozmaitszych zakątkach globu od Australii przez Azję i Europę, Afrykę aż po obie Ameryki. W portfolio można znaleźć projekty dla znanych światowych korporacji, m.in.: Triumph International, LPP S.A., Mango, Etam, Subway, Zenith, Chantelle, Seidensticker, i szereg wdrożeń dla mniej znanych firm, które potrzebowały szczególnych kompetencji związanych z rozwojem sieciowego biznesu.  

Firmę tworzą pracownicy z wieloletnim doświadczeniem. Specjaliści w MIA opiekują się całym projektem kreacji mebli od designu przez produkcję, aż po ich transport w dowolne miejsce globu. W ofercie marki znajduje się także usługa montaży mebli m.in. do salonów odzieżowych, zegarkowych, kosmetycznych, restauracji, biur, hoteli, klubów fitness oraz luksusowych apartamentów. 

Montaże w całej Europie to dla specjalistów MIA codzienność. W ciągu 20 lat działalności montażyści odwiedzili wiele ciekawych miejsc na całym świecie m.in. Japonię, USA, Kanadę, Rosję czy Martynikę. 1300 zrealizowanych montaży daje średnią 65 rocznie!

Firma ma 0,55% reklamacji a montażyści w MIA zawsze stawiają zadowolenie klienta na pierwszym miejscu. Profesjonalizm, wysoka kultura osobista, mobilność oraz dyspozycyjność to główne cechy ekip instalacyjnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wiedzy specjalistycznej są w stanie poradzić sobie w każdej sytuacji. Kompetencje i zaangażowanie pracowników MIA doceniło już wielu klientów.

Wiemy, że w Polsce jest teraz duże zapotrzebowanie na usługi montażowe wysokiej jakości. Dlatego zwracamy się teraz z naszą ofertą montażową do Klienta detalicznego.  Jeśli szukacie  Państwo solidnej ekipy montażowej, której możecie zaufać i powierzyć wykonanie dużej i skomplikowanej usługi, która wymaga troskliwego podejścia do instalowanego mebla, polecamy się i czekamy na kontakt.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MIA

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 9 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »