Rozrywka i wypoczynek » Sport

Morena zaprasza na lodowisko!

Morena zaprasza na lodowisko!
Zobacz więcej zdjęć »
Zastanawiasz się, jak spędzić wolny czas? Wybierz się na darmowe lodowisko do Galerii Morena. Ślizgawka jest dostępna do 28 lutego na tarasie zewnętrznym gdańskiego obiektu.

Wyjątkową atrakcję dla swoich klientów przygotował Carrefour Polska, właściciel i zarządca gdańskiej Galerii Morena. Od 3 stycznia do końca lutego amatorzy jazdy na łyżwach mają do dyspozycji darmową ślizgawkę!

Lodowisko o powierzchni 100 mkw. powstało na tarasie zewnętrznym obiektu i jest czynne przez cały tydzień w godzinach 10.00 – 20.00. Goście Galerii Morena mogą również skorzystać z bezpłatnej wypożyczalni sprzętu.

Zapraszamy do wspólnej zabawy na lodowisku w Galerii Morena przy ulicy Schuberta 102A w Gdańsku. Wstęp na lodowisko jest bezpłatny!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Carrefour Polska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »