Dom » Wnętrza

Morska głębia w domowym zaciszu

Delikatny szum fal i niesamowity kolor morza na długo zostają w pamięci po letnim wypoczynku. Motyw ten może stać się wspaniałą ozdobą domowego zacisza. Będzie nie tylko zdobił, lecz również przypominał o chwilach relaksu.

W upalne dni najczęściej szukamy schronienia w domu. Warto wtedy stworzyć wokół siebie klimat przypominający nadmorski krajobraz. By wykreować taką atmosferę nie potrzeba wielkiego remontu, wystarczy mała metamorfoza z użyciem tkaniny Morskie Głębiny. Kolekcja, zainspirowana morskimi falami, subtelnie podkreśli nowoczesną aranżację pomieszczenia. Wnętrze udekorowane taką tkaniną będzie sprzyjać wypoczynkowi i pozwoli nabrać sił i energii na kolejny dzień. Zaprojektowana przez firmę HAFT linia Morskie Głębiny.

Wyjątkowość linii podkreśla wzór, który wyróżnia się stalowym odcieniem głębokich barw. Dzięki niemu wnętrza staną się jeszcze bardziej eleganckie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Marta-Sfera

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »