Technologie » Internet

Motivizer i BalanceMe.pl łączą siły

Motivizer i BalanceMe.pl łączą siły
Zobacz więcej zdjęć »
Od poniedziałku 8 marca klienci Motivizer mogą korzystać z nowej funkcjonalności dzięki współpracy Motivizer i jednej z najnowocześniejszych platform treningowych online w Polsce - BalanceMe.pl. Klienci Motivizer będą mogli zapewnić swoim pracownikom zajęcia fitness, yoga lub mindfulness.

 

Motivizer – najnowocześniejszy system wsparcia HR w Polsce poszerza zakres usług oferowanych klientom o nowy moduł – Twój Trening. Dzięki niemu pracodawca będzie mógł zapewnić swoim pracownikom możliwość wzięcia udziału w zajęciach psychofizycznych, do których dziś, z powodu pandemii koronawirusa, dostęp jest znacząco utrudniony.

Niestety Covid-19 jest już z nami od roku, a eksperci wciąż nie potrafią powiedzieć kiedy całkowicie się go pozbędziemy. Czeka nas nowa normalność, do której musimy się przystosować. Dziś wielu pracowników naszych klientów pracuje w pełnym systemie home office lub systemie rotacyjnym - częściowo pracując z biura a częściowo z domu. Praca w domu mimo wielu zalet to także wyzwanie dla pracownika, któremu trudniej niż w warunkach biurowych o pełne skupienie, a kończąc pracę nie ma czasu, który zwykle miał wracając do domu na przejście w tryb obowiązków domowych. Kończąc obowiązki służbowe od razu zaczynamy obowiązki domowe. Z uwagi na sytuację pandemiczną na całym świecie nie możemy się wyciszyć i odreagować nagromadzonego stresu na basenie, siłowni, zajęciach fitness czy yodze. Mając na uwadze potrzeby przed jakimi stają dziś pracodawcy oferujemy rozwiązanie w postaci nowego modułu, który zapewni dostęp do treningów fizycznych i sesji medytacyjnych przygotowanych przez BalanceMe.pl. – mówi Paweł Filutowski, CEO/CTO Motivizer.

Platforma BalanceMe.pl została uruchomiona w 2020 roku przez ekspertów branży HR, odpowiedzialnych m.in. za popularną usługę Yoga Direct®. BalanceMe.pl zawiera pełnowartościowe treningi poprowadzone przez certyfikowanych trenerów personalnych w Polsce. Użytkownicy mogą wybierać zajęcia z kategorii yoga, fitness lub mindfulness. Zajęcia można dostosować do indywidulanych potrzeb wybierając ich intensywność, poziom trudności i czas trwania. Wszystkie zajęcia mają dostosowaną playlistę muzyczną, którą można wyłączyć i zostawić tylko ścieżkę dźwiękową z instrukcjami trenera. Platforma jako jedyna w Polsce oferuje wszystkie zajęcia w jakości 4K.

Współpraca z Motivizer to kolejny ważny krok dla BalanceMe.pl. Naszym celem jest zapewnienie balansu dla ciała i umysłu użytkowników naszej platformy, a także wsparcie dla ich rozwoju psychofizycznego. Nasza platforma zapewnia pełną elastyczność korzystania z zajęć, a dzięki treningom opracowanym przez najlepszych ekspertów wzmacniamy naszą odporność, redukujemy stres i zapewniamy sobie codzienny zastrzyk pozytywnej energii. – mówi Bartłomiej Przyboś, współzałożyciel BalanceMe.pl

O Motivizer

Motivizer to najnowocześniejszy system HR na rynku polskim. Każdego dnia wspieramy klientów w działach HR oraz samych pracowników dopasowanymi do ich potrzeb rozwiązaniami. Nasze intuicyjne narzędzia wpływają nie tylko na efektywność pracy i zarządzania, ale również poprawiają komfort pracowników w ich prywatnym czasie. Zespół Motivizer oddaje do dyspozycji swoim partnerom całą swoją pasję, wiedzę i doświadczenie, wspierając ich w doskonaleniu i transformacji cyfrowej działu HR. Rozwiązania Motivizer pozwalają zwiększyć zaangażowanie i wiedzę pracowników, usprawnić onboarding czy wprowadzić kafeterię w organizacji. 

O BalanceMe.pl

Portal BalanceMe.pl to idea holistycznego i kompleksowego podejścia do zdrowia. Promujemy balans psychofizyczny. Tworzymy materiał, w którym łączymy różne style - joga, fitness, mindfulness. Forma i przekaz są nowoczesne i funkcjonalne tak aby były użyteczne i trafiały do szerokiego grona odbiorców. Każdy kto dysponuje dostępem do internetu i kawałkiem miejsca, może rozłożyć matę i zacząć ćwiczyć z BalanceMe.pl. Zaczynając od prostych treningów na rozgrzewkę, poprzez ćwiczenia na konkretne partie mięśniowe, na unikatowych zajęciach typu Animal Flow kończąc. Dbamy o to aby, każdy mógł zacząć ćwiczyć i budować zdrowe nawyki dzień po dniu.

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

DarekKotara

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »