Motoryzacja » Jednoślady

Motocyklowy weekend w Poznaniu

Motocyklowy weekend w Poznaniu
Zobacz więcej zdjęć »
Kto ma ochotę na darmową jazdę w nowych modelach kasków Schuberth i odzieży Rukka powinien 7 maja zawitać do Poznania.

Lidor Motocykle zaprasza na otwartą sobotę, w czasie której każdy będzie miał możliwość przetestowania asortymentu proponowanego przez sklep. A dzień później Motocyklowa Niedziela na stacji BP – będzie się działo!

Motocykliści, którzy w sobotę 7 maja zawitają do Poznania będą mieli szansę darmowego przetestowania wybranych modeli kasków Schuberth – J1, S1PRO i C3. Schuberth to marka, która projektuje jedne z najbardziej cichych (S1PRO - jedyne 85 dB przy 100km/h!), najmniejszych, a jednocześnie najbardziej bezpiecznych kasków dostępnych na rynku.

Wypróbować będzie można także kilkanaście modeli kurtek Rukka (m.in. Athos, Granite, Armas, Armiina, Unicorn czy Merlin). Rukka słynie z całkowitej woodoporności, którą zapewnia GORE-TEX oraz genialna termika połączona z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i właściwości turystycznych. Każda kurtka i spodnie tej marki objęte są 5 letnią gwarancją.

Organizatorem jazd tekstowych z kasami Schuberth i odzieżą Rukka jest sklep motocyklowy Lidor Motocykle, który zaprasza do Poznania już w sobotę 7 maja od godziny 10:00 do 15:00 (Motorownia Motocykle, ul. Krauthofera 58). Akcesoria wypożyczyć będzie mógł każdy, kto okaże dowód osobisty, prawo jazdy oraz podpisze stosowne oświadczenie o odpowiedzialności za powierzone mienie.

A już 8 maja kolejna impreza z cyklu Motocyklowe Niedziele na stacji BP. Spotkanie odbędzie się w Poznaniu przy Szwajcarskiej 1, potrwa od godziny 11:00 do 17:00. Jak zawsze pokazy kaskadersko-sportowe w wykonaniu czołowych polskich zawodników, strefa custom dla żądnych motocyklowej wiedzy, bezpłatne jazdy testowe, prezentacje akcesoriów i odzieży, konkursy z nagrodami i wiele innych.

Więcej informacji na stronach internetowych www.lidor.pl oraz www.motocyklowaniedziela.pl.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BEST image PR
http://www.bestimage.poznan.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »