Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Motozabawy i księżniczki w Porcie Łódź

Motozabawy i księżniczki w Porcie Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
Na najbliższe dni Port Łódź Junior przygotował dla dzieci mnóstwo nowych atrakcji. Będą zabawy dla prawdziwych rajdowców oraz konkurs wiedzy o ruchu drogowym.

Natomiast po weekendzie, od 5 marca z okazji Dnia Kobiet sala zabaw zamieni się w krainę księżniczek i wróżek. Wszystkie atrakcje są bezpłatne.

Od najbliższego czwartku do niedzieli włącznie (1 – 4 marca) w Porcie Łódź Junior wszystkie maluchy będą mogły wziąć udział w przygotowanych motozabawach. Pojawi się najprawdziwszy tor do jazdy dla szybkich pojazdów oraz atrakcje dla małych rajdowców. Ponadto każde dziecko pod opieką animatorek, będzie miało okazję wziąć udział w zajęciach manualnych i złoży swój własny samochodzik. Na najmłodszych czeka też konkurs wiedzy o ruchu drogowym.

Natomiast już od poniedziałku 5 marca sala zabaw w Porcie Łódź świętować będzie Dzień Kobiet. Z myślą o wszystkich małych kobietach „Junior” przygotował tydzień niesamowitych atrakcji. W pięknym zamku, który znajduje się na terenie sali zabaw, dla wszystkich dziewczynek dostępne będą kolorowe stroje księżniczek, wróżek, a także pszczółek i biedronek. Będziemy przebierać się do woli, a do wspaniałych sukienek dodatkowo będzie można przymierzyć koronę by poczuć się jak prawdziwa królewna! Maluchy wykonają ponadto własnoręcznie kolorowe upominki dla wszystkich kobiet.

Sala zabaw zaprasza najmłodszych w wieku od 3 do 10 lat od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 20:00, w weekendy od 10:00 do 20:00.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »