Społeczeństwo » Społeczeństwo

MOZAIKA ZAGRAŁA Z ORKIESTRĄ KONCERTOWO

To była wspaniała niedziela. W Galerii MOZAIKA w Krakowie zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, ale co najważniejsze zagrały tysiące serc, które razem przyniosły tysiące złotych na walkę z sepsą.

W ostatnią niedzielę stycznia setki klientów wzięły udział w wydarzeniu w krakowskiej MOZAICE, aby przy wspólnej zabawie wesprzeć największą orkiestrę w Polsce.

Dwa sztaby Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, działające przy Urzędzie Miasta i Uniwersytecie Jagiellońskim, pomogły przygotować mnóstwo atrakcji takich jak:

koncerty muzyczne zespołów BROKAT i HANKUS, występ zespołu tanecznego, wystawę, warsztaty pierwszej pomocy oraz spotkania ze strażakami z OSP, a także strażnikami miejskimi.

Przez cały dzień kilkunastu wolontariuszy na terenie MOZAIKI zbierało pieniądze do puszek w podzięce wręczając serduszkowe naklejki. Miesiąc wcześniej na terenie MOZAIKI stanęła też duża oklejona puszka WOŚP, która również bardzo szybko się zapełniła.

 

- Krakowianie otworzyli serca i łącznie przekazali 3 miliony złotych na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Cieszy mnie fakt, że klienci MOZAIKI byli częścią społeczności, która tego dokonała – mówi Joanna Kwolek, dyrektor MOZAIKI Kraków.

Przypomnijmy tylko, że Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to organizacja pozarządowa ciesząca się (wg badań IQS i CBOS) największym zaufaniem społecznym w Polsce. W niedzielę, 29 stycznia 2023 r. zagrała po raz 31. Tym razem zebrane pieniądze przeznaczy na walkę o zdrowie małych i dużych, bo chce wygrać walkę z sepsą.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

https://www.galeriamozaika.pl/
http://www.galeriamozaika.pl/o-nas/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 3 dni:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »