Dom » Wnętrza

Możesz zapytać mistrza Amaro o jego sekrety

Już w najbliższą środę, 22 lipca wszyscy domowi pasjonaci kulinariów będą mogli skorzystać z niepowtarzalnej okazji i porozmawiać z mistrzem Amaro.

Na fanpage`u Samsung w serwisie Facebook każdy będzie mógł wziąć udział w czacie na żywo z jednym z najlepszych kucharzy w Polsce i zadać pytanie dotyczące tajemnic doskonałego gotowania i nie tylko...

Skąd się biorą przepisy na wybitne dania, podawane w najlepszych restauracjach, które można przygotować w domowej kuchni? Jak z każdą potrawą być bliżej kulinarnej doskonałości? Jakie jest ukochane przez mistrza miejsce wakacyjnego wypoczynku? Wojciech Modest Amaro, jeden z najlepszych kucharzy w Polsce, zdradzi tajemnice związane m. in. z kulinariami i swoimi planami w specjalnym czacie na żywo na fanpage`u marki Samsung w serwisie Facebook. Już w najbliższą środę, 22 lipca kuchenni pasjonaci kulinariów będą mogli zadawać pytania mistrzowi, który przez godzinę będzie dostępny wyłącznie dla nich.

Mistrz Amaro opowie również o doświadczeniach w korzystaniu ze sprzętu Samsung Chef Collection - nowej linii urządzeń kuchennych klasy premium, która powstała z myślą o domowych pasjonatach sztuki kulinarnej. Piekarnik Gourmet Vapour Cook gwarantuje doskonałą równowagę smaku i konsystencję potraw, a płyta indukcyjna umożliwia precyzyjną kontrolę temperatury – niezwykle istotną dla smaku i wyglądu przygotowywanego dania.

Czat na żywo z Wojciechem Modestem Amaro rozpocznie się 22 lipca o godzinie 11.00 na fanpage`u Samsung Polska - https://www.facebook.com/SamsungPolska?fref=ts. Zapraszamy!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Samsung

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »