Firma » Biznes

MS więcej niż OKNA Laureatem konkursu TOPTEN Okna 2017

Okna M Sline + MD i ALU LOOK Firmy MS więcej niż OKNA zostały wyróżnione w konkursie TOPTEN OKNA 2017

W klasyfikacji okien PVC na 301 branych pod uwagę, aż dwa okna Firmy MS OKNA znalazły sie na liście 10 najlepszych okien w Polsce. Gala wręczenia nagród odbyła się 31 maja w Warszawie.

 

Celem projektu TOPTEN jest promowanie w Europie najbardziej efektywnych energetycznie urządzeń z różnych kategorii, ich ocena opiera się na standardowych deklaracjach, obiektywnych testach i analizach opracowanych przez niezależne instytucje. Do konkursu mogli zatem stanąć tylko producenci, których zgłoszone produkty z kategorię stolarka okienna spełniały wysokie wymagania, poparte dokumentami potwierdzającymi ich parametry techniczne, wydawanymi przez akredytowane laboratoria.

 

Organizatorami czwartej edycji konkursu TOPTEN 2017 w Polsce były: Stowarzyzenie na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju, Fundacja na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii i Dolnośląska Agencja Energii i Środowiska.

 

W imieniu MS wiecej niż OKNA wyróżnienia odebrał Pan Artur Głuszcz, Dyrektor ds. Produkcji.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MS OKNA

Komentarze (1)

  • avatar
    ~Jan z knipping.pl 2017-07-06 10:42:53

    Serdecznie gratulujemy firmie MS OKNA!


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »