Firma » Biznes

MULTIDEKOR LAUREATEM STANDOUT

MULTIDEKOR LAUREATEM STANDOUT
Zobacz więcej zdjęć »
Mikołaj motocyklista, finezyjny złoty balon, świetlny automobil – Multidekor ze swoją dekoracją „Świąteczna podróż” zajął pierwsze miejsce w konkursie StandOUT.Christmasworld 2018. Stoisko firmy z Piastowa zdobyło miano najładniejszego polskiego stoiska na tegorocznych targach we Frankfurcie.

Impreza targowa Christmasworld to od lat jedno z największych na świecie, międzynarodowych wydarzeń w branży iluminacji i świątecznych dekoracji. Jest źródłem inspiracji dla klientów, oferuje też przegląd najnowszych trendów na nadchodzący sezon. Jednym z takich wiodących kierunków, wyznaczanych między innymi przez propozycje Multidekor, są realizacje w stylu vintage z elementami art deco, które można było zobaczyć na stoisku firmy. Oryginalna dekoracja, wykorzystująca motyw podróży, nawiązująca formą i kolorystyką do lat dwudziestych sprawiła, że stoisko Multidekor zostało najlepiej prezentującym się stoiskiem spośród wszystkich polskich wystawców obecnych na Christmasworld 2018.

- Dla firmy, która tak jak Multidekor nie tylko śledzi, ale przede wszystkim kreuje światowe trendy, obecność na targach to doskonała okazja, by zaprezentować swoje pomysły i zainteresować nimi przyszłych partnerów biznesowych. Tym bardziej, że realizowana przez nas obecnie inwestycja w Parku Knotopa II pozwoli nam jeszcze mocniej zaistnieć na światowych rynkach - podkreśla Mariusz Gagatko, executive director w Multidekor.

Rok temu gigantyczną popularnością wśród uczestników targów we Frankfurcie cieszył się stworzony przez firmę z Piastowa olbrzymi, ponad czterometrowy paw, rozświetlony pięcioma tysiącami świateł. Zdobył uznanie zarówno oryginalnym designem, jak i precyzją wykonania.

 StandOUT to organizowany przez portal Exspace.pl plebiscyt na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Multidekor
http://www.multidekor-illumination.com/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 6 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »