Dom » Architektura

Multimedialne meble do salonu – co sądzą o nich Polacy?

Instytut Badań ARC Opinie oraz Black Red White zapytało Polaków o to, jak często ścierają kurze ze sprzętu elektronicznego oraz jak radzą sobie z plątaniną kabli w salonie, które – jak się okazuje – są największą bolączką niemal każdej pani domu.

Jak często wycierasz kurz z mebli w pokoju dziennym oraz ze sprzętu elektronicznego?
Jak radzisz sobie z plątaniną kabli od telewizora i innych sprzętów RTV? O to samo Instytut Badawczy ARC Opinie na zlecenie marki Black Red White zapytał Polaków, wskazując a największe bolączki właścicieli salonu medialnego.  

 

Urządzając salon bardzo często nie zwracamy uwagi na praktyczne aspekty użytkowania mebli oraz elektroniki. Zakurzony sprzęt RTV, plątanina kabli pod szafką i brak możliwości estetycznej organizacji dodatkowych multimediów to najczęstsze bolączki niemalże każdej pani domu.
Z najnowszego badania ARC Opinie wynika, że to właśnie meble w pokoju dziennym wymagają największej uwagi. Przyznało tak aż 64 procent respondentów, a 90 procent z nich potwierdziło, że przynajmniej raz w tygodniu poświęca czas na czyszczenie z kurzu sprzętów RTV.

 

Wiele problemów sprawiają także sznury splątanych kabli od urządzeń hi-fi, dekoderów i innej elektroniki. Połowa badanych zwyczajnie chowa je za szafką RTV, a 14 procent respondentów otwarcie przyznaje, że nie radzi sobie z ich zagospodarowaniem. Jak więc pozbyć się tego problemu? Według 88 procent badanych najlepszym rozwiązaniem byłoby ukrycie ch wewnątrz specjalnie zaprojektowanych mebli, a prawie 80 procent deklaruje chęć ich zakupu. 

 

Wszystkim, którzy zmagają się z tego typu problemami polecamy multimedialną kolekcję Median. System mebli zaprojektowanych z myślą o organizacji okablowania oraz sprzętów RTV został wyposażony w rozwiązania ułatwiające codzienną organizację elektroniki. Ale to nie wszystko, meble Median posiadają specjalną tkaninę akustyczną, dzięki której dekoder oraz elementy hi-fi można bezpiecznie ukryć we wnętrzu i swobodnie z nich korzystać. Tkanina doskonale przepuszcza dźwięk płynący z głośników oraz sygnał pilota, co umożliwia sterowanie urządzeniami bez konieczności otwierania szafek. Kolekcja dostępna jest wyłącznie w salonach Black Red White. 

 

 *Badanie przeprowadzone w lutym 2017 r. przez ARC Opinie na zlecenie Black Red White.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Black Red White

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »