Rozrywka i wypoczynek » Gry

Multiplatformowa premiera Eldest Souls od United Label już 29 lipca

Multiplatformowa premiera Eldest Souls od United Label już 29 lipca
Zobacz więcej zdjęć »
United Label, globalny wydawca gier zaprezentował podczas targów E3, na wydarzeniu Future Games Show nowe trailery gier ze swojego portfolio wydawniczego.

Eldest Souls, dynamiczna gra typu „soulslike” w oprawie pixel’art, skupiająca się na starciach z bossami, ukaże się już 29 lipca br. Drugi nadchodzący tytuł spółki – Tails of Iron, narracyjna gra z gatunku RPG, opowiadająca historię prawowitego dziedzica tronu królestwa szczurów, pojawi się w drugim półroczu 2021 r. Obie produkcje już w dniu premiery będą dostępne na wszystkich najważniejszych platformach.

- Prezentacja nowych materiałów z obu naszych produkcji na największych targach branży gier jest dla nas niezwykle ważna, z punktu widzenia globalnego wydawcy. To wydarzenie bezpośrednio powiązane z pierwszoligowymi podmiotami na tym rynku, do których jak najbardziej aspirujemy. Co więcej, jest to także niebywałe święto graczy – zaznacza Tomasz Litwiniuk, prezes United Label.  Cieszymy się, że mogliśmy być jego częścią – dodaje.

Eldest Souls to wymagająca, pixel-art.’owa gra z podgatunku soulslike, osadzona w świecie fantasy, której rozgrywka skupia się na szybkiej, brutalnej walce z potężnymi bossami. Gracz wciela się w rolę samotnego wojownika, który musi stawić czoła Starym Bogom, eksplorując wielki labirynt – Cytadele. Produkcja w dniu premiery ukaże się jednocześnie na PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch i PC. Obecnie na wishliście grę ma ponad 100 tys. graczy.

- Dla osób zainteresowanych Tails of Iron przygotowaliśmy prawdziwą gratkę. Zupełnie nowy, w pełni animowany zwiastun przedstawia barwną historię Królestwa Szczurów, z odwieczną bitwą między rasą Szczurów a ich okrutnym wrogiem, bezlitosnymi Żabami. A to wszystko w oprawie znanego graczom, głębokiego głosu narratora Dough’a Cockle’a, odpowiedzialnego za angielski dubbing Geralta z Rivii – komentuje Tomasz Litwiniuk.

Tails of Iron, to projekt o największym budżecie produkcyjnym w portfolio United Label. Jest to narracyjna, przygodowa gra z gatunku RPG-lite, umiejscowiona w charakterystycznej, ręcznie rysowanej średniowiecznej scenerii. Opowiada historię prawowitego dziedzica tronu królestwa szczurów, młodego Redgi the Rat, który musi odzyskać ziemię swoich przodków, opanowaną przez najeźdźców z klanu żab Iron Frog. Gra trafi do sprzedaży w II połowie 2021 r.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

shhme

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »