Kultura, sztuka » Muzyka

Music Fashion Show w Avenidzie Poznań

Music Fashion Show w Avenidzie Poznań
Zobacz więcej zdjęć »
Pokazy najnowszych kolekcji, konkursy dla uczestników oraz koncerty gwiazd – Music Fashion Show to pierwsze tego typu wydarzenie w Avenidzie Poznań.

Już 23 września (sobota) w godz. 14.00 – 20.00 na specjalnym wybiegu swoje kolekcje zaprezentują znane marki, które znajdziemy w poznańskim centrum handlowym. Pokazy urozmaicą występy gwiazd: Dawida Kwiatkowskiego, Michała Szpaka i Juli. Wydarzenie poprowadzi Agnieszka Popielewicz-Hyży.

„Wrzesień jest styczniem mody” powiedziała jedna z najważniejszych osób w redakcji Vogue’a. Nie od dzisiaj wiadomo, że to właśnie ten miesiąc jest jednym z najważniejszych w modowym kalendarzu. We wrześniu zaczyna się bowiem nowy rok mody, także w Avenidzie Poznań. Już 23 września w godzinach 14.00 – 20.00 odbędzie się niezwykłe wydarzenie – Music Fashion Show. Pokazy najnowszych kolekcji modowych najemców urozmaicą występy polskich artystów. Na scenie zaprezentują się: Jula, której popularność przyniosły przeboje: „Za każdym razem” i „Nie zatrzymasz mnie”, Michał Szpak – zdobywca drugiego miejsca w programie X-Factor, reprezentant Polski w 61. Konkursie Piosenki Eurowizji organizowanym w Sztokholmie oraz juror w „The Voice of Poland”, a także Dawid Kwiatkowski – jeden z najsłynniejszych polskich artystów, laureat Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV dla najlepszego polskiego i europejskiego wykonawcy oraz juror w programie „SuperDzieciak”. Wydarzenie będzie okazją nie tylko do zdobycia autografów wokalistów czy zrobienia z nimi pamiątkowego zdjęcia, ale przede wszystkim niezapomnianej zabawy. W rolę prowadzącej wcieli się dziennikarka i prezenterka telewizyjna Agnieszka Popielewicz-Hyży. Music Fashion Show to idealna okazja do zobaczenia najnowszych kolekcji na wybiegu oraz czerpania modowych inspiracji. Przegląd trendów z muzyką na żywo to również pomysł na nietypowe powitanie jesieni – przekonuje Norbert Fijałkowski, dyrektor Avenidy Poznań.

Music Fashion Show odbędzie się 23 września w godz. 14.00 – 20.00 w Centrum Handlowym Avenida na scenie na fontannie (poziom 1). Wstęp na pokazy najnowszych kolekcji oraz koncerty Juli, Michała Szpaka i Dawida Kwiatkowskiego jest bezpłatny. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

agnieszszka

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 116152 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )