Kultura, sztuka » Kultura

Muzeum Plakatu w Wilanowie z Effective Public Relations

Muzeum Plakatu w Wilanowie z Effective Public Relations
Zobacz więcej zdjęć »
Effective Public Relations rozpoczęła współpracę z Muzeum Plakatu w Wilanowie, posiadającym jedną z największych na świecie kolekcji plakatu artystycznego.

W październiku 2009 roku Effective Public Relations rozpoczęła współpracę z Muzeum Plakatu w Wilanowie, będącym oddziałem warszawskiego Muzeum Narodowego. Agencja jest odpowiedzialna za przygotowanie i realizację strategii działań związanych z promocją wystaw oraz Międzynarodowego Biennale Plakatu, prowadzenie biura prasowego oraz wzmacnianie wizerunku ekspertów Muzeum. Do zadań Effective Public Relations należeć będzie również pozyskiwanie patronów medialnych i partnerów wystaw.

Muzeum Plakatu Wilanowie powstało 4 czerwca 1968 roku, jako oddział Muzeum Narodowego w Warszawie. Jednym z głównych inicjatorów powołania pierwszej na świecie instytucji tego typu był ówczesny Dyrektor Muzeum Narodowego prof. Stanisław Lorentz. Na siedzibę Muzeum wybrano tereny dawnej ujeżdżalni należącej do kompleksu zabudowań Pałacu w Wilanowie. Obecnie placówka może pochwalić się kolekcją plakatu artystycznego liczącą 55 000 tytułów oraz 33 000 tytułów plakatu polskiego. Oprócz organizacji wystaw, których celem jest prezentowanie szerszej publiczności tej dziedziny sztuki, Muzeum Plakatu prowadzi także działalność wydawniczą. Od 1994 roku w Muzeum odbywa się organizowane raz na dwa lata Międzynarodowe Biennale Plakatu, na które przy każdej edycji napływa ponad 2000 prac z całego świata. 

Effective Public Relations to zespół konsultantów zajmujących się tworzeniem i realizacją strategii public relations. Agencja specjalizuje się w obsłudze firm z branży FMCG, IT, wnętrzarskiej i usługowej. Do grona obecnych klientów należą m.in.: Dornbracht, ICI/AkzoNobel, d'aucy, Haribo, Konica Minolta, Młyn Klekotki, OSM Piątnica, Stanley, LSJ Kancelaria Prawna Szczesna-Jędrych Olejnik-Roszkowska.

Kontakt dla mediów:
Paulina Gadomska - Dzięcioł 
Effective Public Relations
tel. (022) 822 07 52, 
e-mail: pgadomska@effectivepr.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »