Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Muzyczna chwila w rytmie BAKALIOWE KIESZONKOWE

Muzyczna chwila w rytmie BAKALIOWE KIESZONKOWE
Zobacz więcej zdjęć »
Chwila z muzyką i… nowymi przekąskami HELIO pomoże nam szybko naładować baterie i z optymizmem rozpocząć nowy tydzień! Każdy potrzebuje czasem wrzucić na luz :-)

Muzyka sprawia nam przyjemność, poprawia humor, wspomaga koncentrację… To doskonały sposób na relaks, uwolnienie się od stresu, odprężenie po ciężkim dniu i oderwanie się od codzienności. Słuchając utwory z ulubionej playlisty – od razu czujemy przypływ pozytywnej energii, która wpływa na nasze dobre samopoczucie i nakręca nas do działania, pobudza też naszą kreatywność, poprawia koncentrację… Dlatego jeśli potrzebujesz zrobić sobie przerwę - zwolnij na chwilę, włącz muzykę i wrzuć na luz z BAKALIOWE KIESZONKOWE! :-) Daj się ponieść muzycznym rytmom, zrelaksuj się i zasmakuj chwili z przyjemnie chrupiącymi, aromatycznymi przekąskami HELIO, które nie tylko zaspokoją naszą ochotę na „małe conieco”, ale także dodadzą nam energii, poprawią humor i przy okazji - zadbają o nasze zdrowie! 

 

BAKALIOWE KIESZONKOWE pomogą nam się wyluzować w każdej chwili, ale też dostarczą ważnych składników odżywczych, niezbędnych m.in. dla prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, by pozytywnie wpłynąć na pracę mózgu, poprawić pamięć i koncentrację. Muzyczna chwila z przekąskami HELIO będzie więc idealną kompozycją zwłaszcza dla uczniów i studentów, którzy za drobne kieszonkowe mogą wrzucić BAKALIOWE KIESZONKOWE do kieszonki i szybko wrzucić na luz kiedy tylko tego potrzebują – w domu, w szkole, na uczelni… 

 

Po wyjątkowe miksy bakalii HELIO, tak jak po ulubione utwory z playlisty, możemy sięgać w każdej sytuacji! Wystarczy dodać do swojego muzycznego repertuaru - BAKALIOWE KIESZONKOWE i żyć tu i teraz… cieszyć się chwilą, odpłynąć na moment i wyluzować, a od razu poczujemy przypływ pozytywnej energii i z optymizmem rozpoczniemy każdy nowy dzień!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agnieszka EFEKTPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »