Rozrywka i wypoczynek » Hobby

Muzyczny kiermasz w VIVO! Stalowa Wola

Muzyczny kiermasz w VIVO! Stalowa Wola
Zobacz więcej zdjęć »
VIVO! Stalowa Wola przygotowało prawdziwą gratkę dla miłośników analogowego brzmienia. Już w najbliższą niedzielę, 30 stycznia, na pasażu handlowym odbędzie się wielki kiermasz, na którym uczestnicy będą mogli znaleźć kilkanaście tysięcy płyt winylowych i CD z polską oraz zagraniczną muzyką.

Już 30 stycznia, w godz. 10.00-20.00, w VIVO! Stalowa Wola będzie można wzbogacić swoje muzyczne zbiory o ponadczasowe albumy i single prawdziwych scenicznych legend. Oueen, David Bowie, Budka Suflera czy Czesław Niemen? A może jazzowe brzmienia Keitha Jarretta, kultowe solówki Jimiego Hendrixa lub disco w stylu Boney M.? To wszystko i wiele, wiele więcej będzie czekało na fanów muzyki analogowej w centrum handlowym.

Wśród dostępnych egzemplarzy winyli i płyt CD znajdą się również unikatowe i trudno dostępne pierwsze wydania oraz edycje specjalne. Nie zabraknie też nowszych, współczesnych utworów z szerokiej gamy gatunków muzycznych. Oprócz możliwości nabycia nowych nośników muzyki, uczestnicy kiermaszu będą mogli zarówno wymienić, jak i sprzedać płyty winylowe i CD ze swojej kolekcji. Każdy krążek przejdzie dokładną selekcję zanim zostanie umieszczony na stoisku. Co więcej, o swojej pasji do organicznych brzmień gramofonu i retro sprzętu audio opowiedzą obeznani wystawcy i kolekcjonerzy z całej Polski. Chętnie doradzą oni także w kwestii zakupu.   

- Miłośników winyli i muzyki analogowej jest wielu, a nowych kolekcjonerów wciąż przybywa. Wielki muzyczny kiermasz w naszym centrum handlowym będzie doskonałą okazją, aby powiększyć swoją dotychczasową kolekcję o albumy ulubionych artystów, a także wymienić się egzemplarzami z innymi pasjonatami. Odwiedzą nas wystawcy z wielu zakątków kraju, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i pomogą naszym klientom w wyborze muzycznych perełek – mówi Paweł Wojtkowski, Dyrektor VIVO! Stalowa Wola. 

Nowo nabyte na kiermaszu płyty będzie można oczyścić na miejscu w myjce Okki Nokki. Całe wydarzenie umilą dodatkowo dźwięki gramofonu i vintage’owych kolumn.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »