Dom » Wnętrza

Muzyka, piękne stoisko i designerskie niespodzianki!

Muzyka, piękne stoisko i designerskie niespodzianki!
Zobacz więcej zdjęć »
W najbliższy piątek - 5 października 2018, o godz. 15.00, odbędzie się Profim & Vzór aperitivo.

Zorganizowane na wspólnym stoisku 2.14 w hali F, gdzie oprócz nowej kolekcji Chic Lounge, zaprojektowanej przez Christophe'a Pillet dla Profim, oraz ikon wzornictwa lat 50. będą czekać designerskie niespodzianki, a w tym do wygrania fotel Chic Lounge oraz RM58 soft.


Podczas nadchodzącej edycji Warsaw Home Expo, Profim zaprezentuje się w zupełnie nowej, casualowej odsłonie - Home Edition. Odwiedzający stoisko będą mieli okazję zobaczyć inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się nie tylko w biurze, ale także w domu.

Wspólne stoisko Profim & Vzór to także obowiązkowy punkt na mapie targów, gdzie oprócz pięknego designu będzie można spotkać koneserów najlepszego wzornictwa oraz autorytety z branży. Dodatkową atrakcją będzie wydarzenie Profim & Vzór Aperitivo, które poprowadzi twórczyni OKK! design - Olga Kisiel-Konopka w akompaniamencie energetyzującego DJ-a. O podniebienia gości zadba restauracja Instalacje Art Bistro, a do wygrania w konkursie będą: ufundowany przez Profim fotel Chic Lounge i fotel RM58 Soft marki Vzór, biżuteria marki Ditta Zimmermann, upominki od BMW czy ceramika od Zaczyn. Zadanie konkursowe będzie polegało na wypełnieniu ankiety składającej się z czterech pytań dotyczących marek Profim i Vzór. Zabawę rozpoczynamy w piątek od 10.00, a wyniki zostaną ogłoszone przez jury na stoisku o godzinie 16.00.

Do zobaczenia!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

OKK!

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »