Moda » Odzież

MY SHOP w Galerii Grafitt

MY SHOP w Galerii Grafitt
Zobacz więcej zdjęć »
W zielonogórskim centrum handlowym otwarto multibrandowy salon. Galeria Grafitt powiększyła grono najemców o My Shop – factory outlet, który przeniósł się do galerii z CH Tesco Extra. To idealne miejsce dla koneserów dobrej jakości odzieży i obuwia, dostępnych w outletowych cenach.

W Galerii Grafitt, najstarszym centrum modowym w Zielonej Górze, powstaje silny sektor multibrandowy. W kwietniu swą działalność zainaugurował salon My Shop, znany z wyprzedażowych towarów sieciowych marek. W portfolio sklepu można znaleźć kolekcje najlepszych firm, m. in. Nike, Adidas, Puma, Reebok, Converse, Levi's, Wrangler, Lacoste, Mexx, Mustang i innych. – Najważniejszymi czynnikami, które podczas zakupów uwzględniają klienci to dobra jakość oferowanych produktów oraz przystępna cena. Stąd też decyzja o takiej formie salonu – zaznacza właściciel.

 

Ekspansja brandu My Shop jest szeroka. Salony funkcjonują już w 23 lokalizacjach w Polsce. Lokal w Galerii Grafit to jedyny sklep My Shop w tym mieście.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Redaktor Prowadzacy

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »