Technologie » Komputery

MyKronoz zaprasza na Mobile World Congress 2018

MyKronoz zaprasza na Mobile World Congress 2018
Zobacz więcej zdjęć »
Już pod koniec lutego w Barcelonie odbędą się największe targi poświęcone urządzeniom mobilnym – Mobile World Congress. Swoją obecność na imprezie zapowiedział MyKronoz – popularny producent smartwatchy.

MyKronoz zamierza zaprezentować na MWC najnowszą kolekcję inteligentnych zegarków na rok 2018. Wśród nich znajdzie się m.in. ZeTime, czyli pierwszy na świecie hybrydowy smartwatch. Urządzenie to zrobiło w zeszłym roku prawdziwą furorę na Kickstarterze – darczyńcy przez dwa miesiące zbiórki wpłacili około 6 milionów dolarów.

ZeTime łączy w sobie mechanizm tradycyjnego zegarka z kolorowym i dotykowym wyświetlaczem. Produkt MyKronoz posiada poza tym wszystkie funkcje charakterystyczne dla zaawansowanego smartwatcha. Warto przy tym dodać, że ZeTime występuje w dwóch różnych rozmiarach. Poza tym urządzenie posiada szeroką linię wymienialnych pasków i tarcz zegarka. Ten hybrydowy smartwatch kosztuje około 899 zł i jest dostępny m.in. w sieci marketów Media Expert, Avans i Electro.

Mobile World Congress odbędzie się w dniach od 26 lutego do 1 marca w barcelońskim Congress Square. Stoisko MyKronoz będzie się znajdowało pod numerem #CS118.

Zobacz wideo jak prezentuje się ZeTime.

 

Źródło: Entrymedia, MyKronozRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Entrymedia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Maskotka z filcu - warsztaty, 22.09, godz. 12:00, Empik Bonarka, Kraków,
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 98119 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )