a

a

poprzedni następny

Rozrywka i wypoczynek » Sport

Na barykadach wojen futbolowych Ryszarda Niemca

Na barykadach wojen futbolowych Ryszarda Niemca
Zobacz więcej zdjęć »
Na rynku wydawniczym ukazała się właśnie książka Ryszarda Niemca "Na barykadach wojen futbolowych", wydawcą zbioru felietonów jest Oficyna Wydawnicza Kwadrat.

Ryszard Niemiec, dziennikarz, reporter, felietonista, pisarz, działacz sportowy. Redaktor naczelny m. in. "Dziennika Polskiego", "Tempa", "Gazety Krakowskiej". Członek prezydium Polskiego Związku Piłki Nożnej. Dwukrotny  laureat m. in. Złotego Pióra (1979,1985). Autor zbiorów reportaży "Ludzie i ludziska","Na śmierć i życie ","Ojczyste strony". Prowadzi pracownię prasową dla słuchaczy Dziennikarskiego Studium Podyplomowego UJ Kraków.


Promocja książki w Krakowie odbędzie się już 7.01.2011 roku w Klubie Dziennikarzy Pod Gruszką, ul. Szczepańska 1, godz.18.00, wstęp wolny.

Kolejne spotkania z czytelnikami w Polsce odbędą się w Warszawie Katowicach, Rzeszowie, Przemyślu, Wrocławiu. Harmonogram tych spotkań na http://www.imageline.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Image Line Communications
http://www.porozmawiajmyozdrowiu.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »