Społeczeństwo » Społeczeństwo

Na co zwrócić uwagę szukając sali weselnej?

Na co zwrócić uwagę szukając sali weselnej?
Zobacz więcej zdjęć »
Witam czy szukają Państwo idealnego obiektu weselnego? Jeżeli tak to warto zastanowić się nad tym jakie zalety tego rodzaju obiekt powinien mieć.

To czy chcemy zorganizować wesele w pięknym pałacu czy w skromnej restauracji to kwestie Osobistego wyboru jednak są zagadnienia które zawsze warto brać pod uwagę podpisując umowę z salą weselną.

Pierwszym czynnikiem o który musimy zapytać jest rozmiar Sali. Ważne by nasi goście po prostu się pomieścili i mieli wystarczająco Suzo miejsca do tańczenia jak i miejsca za stołami.

Lokale Weselne często naciągają ilość maksymalną gości jakich mogą przyjąć więc nie należy zbytnio ufać odpowiedzi menagera czy właściciela. Są oczywiście normy gastronomiczne jednak wiele zależy od tego czy na Sali są filary, jaka jest ustawność Sali i Od wielu innych czynników. Warto poprosić właścicieli o zdjęcia na których goście się bawią i na tej zasadzie ocenić możliwości Sali.

 

Jedzenie- Jego estetykę można ocenić na zdjęciach, warto zapytać również o gramatury serwowanych dań oraz oczywiście o to jak są serwowane. Nie dostaniemy realnej odpowiedzi na najważniejszy interesujące nas pytanie, czyli nie dowiemy się czy jedzenie będzie nam smakowało. Jednak od jakiegoś czasu na dobre restauracje zaproszą nas na degustacje. Podczas takiej degustacji mamy możliwość ocenić smak i sposób podania dań. Jest to rewelacyjny sposób na unikniecie błędów i niedomówień. Warto również wybrać się do Sali przed weselem i obejrzeć Wszystko osobiście. Zawsze zyskamy pewność choć należy pamiętać że często ustalenia są indywidualne i goście mają duży wpływ na to jak wygląda lokal przed ich weselem. Ważne jest wrażenie ogólne estetyki.

 

Kolejnym pytaniem powinny być dodatkowe opłaty ponieważ to co jeden lokal daje w standardzie inny zaproponuje nam za dopłatą.

Ważne aby nie bać się pytać. Nie ma głupich pytań a zawierając umowę weselna należy poprosić aby wszystkie ustalenia były w niej zawarte.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

polnaroza

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »