Rozrywka i wypoczynek » Hobby

Na cztery łapy w Bonarce

Na cztery łapy w Bonarce
Zobacz więcej zdjęć »
III edycja akcji „Pieskie życie” odbędzie się w najbliższą niedzielę (10 kwietnia) w krakowskiej Bonarce. Miłośnicy psów: obecność obowiązkowa! Będzie okazja do pomocy „czterem łapom” lub adopcji psiaków, a także liczne pokazy i prezentacje.

Niedzielna akcja rozpocznie się o godz. 13:30 i potrwa do ok. 18:00. W tym czasie najważniejsze będą psy. To dla tych najwierniejszych przyjaciół człowieka w Bonarce organizowana jest między innymi wielka zbiórka żywności.

Służby mundurowe, takie jak straż miejska i graniczna, policja, czy służba celna, przyjdą do Bonarki ze zwierzakami, które na co dzień biorą udział w interwencjach. Będzie je można podziwiać podczas specjalnych pokazów tresury.

Pod hasłem Pies Doskonały kryje się z kolei część wydarzenia, podczas której trenerzy i weterynarze powiedzą, jak dbać o psy i je pielęgnować.

Osoby rozważające adopcję któregoś z opuszczonych zwierzaków, koniecznie powinny zajrzeć do kącika adopcyjnego. A przynajmniej wesprzeć tę ideę poprzez udział w aukcji prac plastycznych uczniów. Na dzieciaki sporo atrakcji czekać też będzie w kąciku filmowym.

Organizatorami akcji są: Bonarka City Center, krakowska Straż Miejska, Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami, MPK S.A. w Krakowie oraz telewizja M.

BONARKA CITY CENTER

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze ponad 92  tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji w tym: Auchan, Leroy Merlin, Media Expert oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City. Na Klientów Centrum czeka bezpłatny parking na 3200 samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot" o powierzchni całkowitej 700 m2. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 10 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »