Motoryzacja » Moto Serwis

Na czym polega wynajęcie samochodu zastępczego z OC sprawcy?

Bycie uczestnikiem wypadku samochodowego wiąże się z wieloma nieprzyjemnymi rzeczami. Załatwianie formalności, wysokie koszta jakie trzeba ponieść za szkody i wypełnianie wielu dokumentów związanych z wypadkiem to rzeczy, z którymi nikt nie chciałby mieć nic do czynienia.

Jeżeli jednak już się stało i zostaliśmy poszkodowani w wypadku samochodowym, niezbędne jest wynajęcie samochodu zastępczego. Prawdopodobnie nasze auto musi zostać oddane do mechanika, który zadba o jego stan techniczny. Nawet w przypadku, jeżeli na pierwszy rzut oka samochód jest sprawny, nie ryzykuj i oddaj go w ręce specjalisty. Tymczasem sprawdź, jak wynająć auto zastępcze bezgotówkowo. Na rynku dostępna jest oferta wynajęcia go z OC sprawcy, która skutecznie zniweluje koszta i sprawi, że szybko dostaniesz samochód zastępczy.


Na czym polega wynajęcie auta zastępczego z OC sprawcy?

Wynajem samochodów wiąże się z dużymi kosztami. Przeciętnie jest to kilkaset złotych na dobę. W przypadku sytuacji, kiedy zostałeś poszkodowany w wypadku samochodowym, masz możliwość wynajęcia auta zastępczego z OC sprawcy. Oznacza to, że dostajesz samochód, nie ponosząc żadnych kosztów. Pieniądze, które muszą trafić do firmy zajmującej się wypożyczaniem aut zastępczych, płacone są przez ubezpieczyciela OC osoby, która spowodowała wypadek. Jest to rozwiązanie niezwykle komfortowe. Ty dostajesz samochód zastępczy bezgotówkowo. Dodatkowo masz możliwość wybrania samochodu zastępczego.

Kto oferuje samochód zastępczy i możliwość wynajęcia go z OC sprawcy?


Na rynku istnieje kilka firm, które specjalizują się w wypożyczaniu aut zastępczych. Samochody takie udostępniane są głównie osobom, które uczestniczyły w wypadku, wskutek którego ich prywatne auta nie są sprawne. Firmy oferujące wynajęcie samochodu zastępczego z OC sprawcy, często zajmują się również załatwianiem formalności powypadkowych. Warto sprawdzić dokładnie ofertę wypożyczalni samochodów zastępczych i wybrać firmę, która zapewnia najlepsze warunki.

 Po więcej informacji, dotyczących tego, co należy zrobić w sytuacji wypadku komunikacyjnego, zapraszamy na http://www.wynajmijgo.pl/oferta. Z pewnością znajdą tam państwo wszelkie niezbędne w tym celu informacje.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

notatkiprasowe.thefirst

Komentarze (2)

  • avatar
    ~Gson 2016-08-07 14:05:55

    W wypożyczaniu samochodów specjalizuje się sporo firm, ale polecałbym korzystanie z tych większych, które mają odpowiednich prawników i znają się po prostu na rzeczy. Korzystałem jakiś czas temu z OC sprawcy w Panek i nie było najmniejszych problemów.

  • avatar
    ~Ubea.pl 2016-08-02 14:17:53

    Warto pamiętać, że prawo do zwrot kosztów wynajęcia samochodu zastępczego mają nie tylko osoby prowadzące działalność gospodarczą! (o innych sposobach zaniżania odszkodowania przez ubezpieczycieli pisaliśmy tutaj: https://ubea.pl/odszkodowanie/)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »