Kultura, sztuka » Kultura

Na fotelu pasażera z Michałem Jesionowskim

Na fotelu pasażera z Michałem Jesionowskim
Zobacz więcej zdjęć »
Nowa książka znanego motoryzacyjnego youtubera Michała Jesionowskiego – Miłośnicy 4 kółek. Jak mądrze użytkować swoje auto i nie dać się oszukać (Wydawnictwo Znak), to oczekiwana kontynuacja odjechanego bestsellera o użytkowaniu auta.

Z okazji premiery książki, już 18 października w salonie Empik Plac Wolności, autor spotka się ze swoimi czytelnikami i na nowo odkryje tajemnice świata samochodów.

Czy instalacja LPG zawsze się opłaca? Czy samochody z przebiegiem większym niż 200 tys. kilometrów to wraki? Czy silniki diesla nadają się już tylko do maszyn rolniczych? Michał Jesionowski, youtuber z ponad milionową publicznością, w swojej najnowszej książce „Miłośnicy 4 kółek. Jak mądrze użytkować swoje auto i nie dać się oszukać” udowadnia, że odpowiedzi na te pozornie błahe pytania wcale nie są tak oczywiste.

Autor rozprawia się z motoryzacyjnymi mitami, dzieląc się z czytelnikami praktycznymi poradami dotyczącymi zarówno użytkowania auta, jak i kwestii związanych z jego naprawą. Po lekturze tego przewodnika wymiana tarczy hamulcowych, dobór opon czy modyfikacja zawieszenia może się okazać banalnie prosta nawet dla początkujących kierowców. Czytelnik dowie się, w jaki sposób samodzielnie zadbać o samochód, ale także jak uniknąć kosztownych pomyłek w warsztacie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Wydarzenia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »