Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Na Jarmark do Portu Łódź

Na Jarmark do Portu Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
Chleb pieczony na naturalnym zakwasie, ryby, suszone owoce i miody z lokalnych pasiek – to tylko niektóre z propozycji regionalnych producentów, którzy wraz ze swoją ofertą pojawią się na Jarmarku Produktów Regionalnych w Porcie Łódź.

Już od najbliższego czwartku do niedzieli włącznie (25 – 28 października) będzie można uzupełnić swoje zapasy o zdrowe i nieprzetworzone produkty pochodzące prosto od lokalnych producentów. Na Jarmarku w Porcie Łódź zakupimy zarówno rodzime przysmaki, jak np. uwielbiane przez Klientów ręcznie wyrabiane sery, a także produkty pochodzące z odleglejszych rejonów, które zadomowiły się już na dobre w naszych kuchniach, jak oliwki, chałwa czy rozmaite przyprawy.

Jarmark Produktów Regionalnych czynny będzie przez cztery dni w godzinach otwarcia Portu Łódź. Stoiska lokalnych wystawców będą zlokalizowane obok sklepu Media Markt.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »