Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Na Rączkę, na nóżkę, na talerz. Lato w Supersamie

Na Rączkę, na nóżkę, na talerz. Lato w Supersamie
Zobacz więcej zdjęć »
Próba „na łapę” z mistrzem Polski w armwrestlingu, własnonożnie przygotowane smoothie, warsztaty lepienia pierogów oraz wariacje na temat śląsko-tureckiej kuchni z udziałem Remigiusza Rączki. Do tego możliwość pomocy Aniołom Stróżom i tematy rowerowe.

Sportowo-kulinarny przerywnik wakacyjny w Supersamie (11 sierpnia) zapowiada się pysznie.

Sobotnia impreza w DH Supersam (od godz. 12:45 do 18:30) to połączenie luźnej wakacyjnej zabawy, z kulinarną ucztą i akcentami charytatywnymi. Gwiazdami wydarzenia będą: znawca śląskiej kuchni Remigiusz Rączka oraz Dariusz Groch - siedmiokrotny mistrz Polski i brązowy medalista Mistrzostw Świata w armwrestlingu, potocznie zwanym siłowaniem się na rękę. Jego wizyta jest możliwa dzięki współpracy z klubem Calypso, w którym od maja ćwiczyć można w Supersamie.

Wszystko to będzie „na rękę" Aniołom. Stowarzyszenie Dom Aniołów Stróżów zyska bowiem na tym środki potrzebne na rozwój katowickiej placówki. Za każdą osobę, która spróbuje sił z najsilniejszą „łąpą" w kraju, DH Supersam wpłaci do kasy określoną kwotą. Co więcej, te osoby, które najdłużej wytrwają w tej próbie sił, mogą liczyć na atrakcyjne nagrody: bony do sklepu Sports Direct  o wartości 500, 200 i 100 zł. Kolejne nagrody będzie można wygrać  też w innych konkursach.

Obecność Remigiusza Rączki to znak, że liczyć się będzie w ten dzień smak. Podczas sobotniej imprezy pole do popisu mieć będą bowiem także miłośnicy kuchni. Oprócz porad kulinarnych czekają na nich: warsztaty lepienia pierogów oraz fantazyjne połączenia smakowe kuchni śląskiej i tureckiej.

Mając świeżo w pamięci Tour de Pologne i przejazd kolarzy przez Katowice, Supersam przygotował także atrakcje rowerowe. Jest wśród nich bike blender, który pozwala na własno...nożne przyrządzenie koktajlu owocowego na specjalnie do tego stworzonym rowerze. Podczas akcji zaprezentuje się także stowarzyszenie Rowerowe Katowice, które promuje jazdę na dwóch kółkach - czy to rekreacyjnie, czy jako al tern aktywną formę transportu. Aktywiści rowerowi zwracać też będą uwagę na kwestie bezpieczeństwa na drogach. W tym celu rozdawane będą naklejki rekomendujące kierowcom zachowanie 1,5 m odstępu od rowerzystów.

Partnerami wydarzenia są: Calypso, Sports Direct, Kebab House, Lepione, Słodka Małpa, Śląska Organizacja Turystyczna, Stowarzyszenie Dom Aniołów Stróżów, Stowarzyszenie Rowerowe Katowice.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »