Dom » Budownictwo

Na szczycie znanych budowli

Na szczycie znanych budowli
Zobacz więcej zdjęć »
Wszyscy je znają. Wiedzą gdzie się znajdują i ile mają lat. Znane budowle, bo to o nich mowa, są rok rocznie odwiedzane przez setki turystów. Zostały opisane w wielu przewodnikach i wydawać by się mogło, że już wiadomo o ich wszystko. Okazuje się, że jednak nie.

Firma Galeco, producent systemów orynnowania, przeanalizował znane budowle pod względem odprowadzanej z nich ilości wody. Wyniki są bardzo ciekawe!

Sposób liczenia

Galeco do przeprowadzenia analizy wykorzystało swój Kalkulator systemów rynnowych (http://kalkulator.galeco.pl/). To narzędzie pozwala na przeliczenie powierzchni dachu i dobór najodpowiedniejszego systemu orynnowania. Do tego potrzebne są tylko wymiary. W ten prosty sposób udało się wyliczyć powierzchnie do odprowadzenia wody. Poniżej przedstawiamy wyniki tej analizy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

kalut

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »