Rozrywka i wypoczynek » Święta

Na warsztaty i spotkanie z Mikołajem do Bonarki

Na warsztaty i spotkanie z Mikołajem do Bonarki
Zobacz więcej zdjęć »
Krakowska Bonarka wprowadza w klimat świąt i zaprasza na spotkanie z Mikołajem oraz na ekologiczne warsztaty ozdób. Będzie wesoło i twórczo, zwłaszcza dla najmłodszych.

Areną grudniowych przedświątecznych wydarzeń jest plac z fontanną na poziomie 0. Już w środę, 6 grudnia, pojawi się tu św. Mikołaj w obstawie śnieżynek. Od godz. 12:00 do 20:00 będzie rozdawał upominki oraz pozował do pamiątkowych zdjęć.

Ich tłem będzie urokliwy domek, wokół którego odbywać się będą kreatywne warsztaty. Dzieci będą podczas nich wykonywać ozdoby choinkowe z użyciem szyszek i... makaronu. Zajęcia będą bezpłatne
i poprowadzą je uzdolnione plastycznie animatorki.

Harmonogram zajęć:  8-10 grudnia (piątek-niedziela) oraz 14-17 grudnia (czwartek-niedziela). W dni robocze warsztaty odbywać się będą w godz. 10:00 - 19:00. W soboty i niedziele: od 11:00 do 20:00.

BONARKA CITY CENTER Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych
terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze ponad 92  tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji w tym: Auchan, Leroy Merlin, Media Expert oraz Kino Cinema City, jeden z największych multipleksów kinowych w Polsce. Na Klientów Centrum czeka bezpłatny parking na 3200 samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot" o powierzchni całkowitej 700 m2. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny. Obiekt został wybudowany przez TriGranit Corporation, który obecnie jest jego zarządcą.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 1 dzień:
Anna Maria Jopek gościem w krakowskim Empiku, 22.10, godz.:18:00, Empik Bonarka
Warsztaty z glinką, 20.10, godz:12:00, Empik Bonarka, Kraków
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »