Rozrywka i wypoczynek » Prezenty

Naczynia w prezencie ślubnym – zgodne z tradycją i modne

Naczynia w prezencie ślubnym – zgodne z tradycją i modne
Zobacz więcej zdjęć »
Dawniej panna młoda wychodząca za mąż otrzymywała od rodziców pościel albo sprzęty przydatne w nowym domu. Obecnie młode pary dostają innego typu prezenty – niektórzy rodzice kupują samochód lub mieszkanie, inni dają pieniądze w kopercie.

Prezenty ślubne nie są już niespodzianką, a ich wręczanie pozbawione jest poprzedniego uroku. Obdarowujący tłumaczą, że starają się być nowocześni i praktyczni, trudno jednak oprzeć się wrażeniu, że jednym z powodów wręczenia koperty jest po prostu wygoda.

Na zachodzie, w Anglii, Francji i Niemczech coraz popularniejsze staje się obdarowywanie nowożeńców luksusowym zestawem naczyń kuchennych. Są to produkty najwyższej jakości, energooszczędne i umożliwiające zdrowe gotowanie. Oczywiście prezent dla pary młodej musi być wyjątkowy, tak aby służył przez długie lata. Na polskim rynku powyższe warunki spełniają produkty firmy Ronic. Są to luksusowe zestawy naczyń kuchennych oraz roboty umożliwiające szatkowanie, mielenie mięsa czy uciążliwe krojenie warzyw i owoców.

W każdej dobrze wyposażonej kuchni z pewnością powinno znaleźć się co najmniej kilka naczyń i urządzeń. Firma umożliwia zakup pojedynczych patelni, garnków, brytfann oraz oferuje wyjątkowe naczynia glassgarsystem do gotowania na parze. W ten sposób obdarowujący może wybrać produkty pasujące do wielkości planowanej rodziny i stylu gotowania młodych.

Produkty Ronic łączą w sobie to co najlepsze – ponadczasowy wygląd, najnowocześniejszą technologię oraz wyjątkowo wytrzymałą konstrukcję. Skąd pewność, że będą odpowiednim i trwałym prezentem? Jednym z wyróżników naczyń wysokiej jakości jest dno. Wszystkie patelnie, garnki i brytfanny Ronic posiadają grube i niezawodne dno, na które firma udziela piętnastoletniej gwarancji.

Prezent na szczególną okazję powinien być nie tylko przydatny i funkcjonalny, ale również wręczony w wyjątkowy sposób. Produkty Ronic dostarczane są prosto do domu klienta, a kierowca potrafi odpowiedzieć na trudne pytania i udzielić niezbędnych instrukcji. Nowożeńcy z pewnością miło zapamiętają dzień dostawy i ciepłe uczucia osoby obdarowującej.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Ronic
http://www.naczynia-ronic.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »