Technologie » AGD - RTV

Nadeszło nowe - Chuango AWV Plus

Nadeszło nowe - Chuango AWV Plus
Zobacz więcej zdjęć »
Chuango nie wstrzymuje tempa i wypuszcza na rynek najnowszy system alarmowy - AWV Plus. To odświeżona wersja zestawu AW1, która dodatkowo zawiera kamerę IP.

Dzięki systemowi alarmowemu Chuango zostaniesz powiadomiony nie tylko o ewentualnym włamaniu, ale także o wycieku gazu, zalaniu czy nawet rozbitej szybie. Z poziomu aplikacji możesz w czasie rzeczywistym uzyskać podgląd z kamery na to konkretne zdarzenie i od razu podjąć działanie. Aplikacja pozwala na sterowanie całym systemem, jak i poszczególnymi urządzeniami osobno.


Chuango AWV działa non stop i jest czujny na wszystko. Nawet, jeśli nastąpi utrata zasilania nie tracisz ochrony. Centrala posiada baterię pozwalającą na 15 godzin pracy.

W przypadku wykrycia jakiegoś zagrożenia, system wysyła powiadomienie z aplikacji na telefonie właściciela, ale i uruchamia głośne syreny alarmowe. Wszystko ze sobą łączy się w błyskawicznym tempie przy pomocy WiFi. Wystarczy pobrać aplikację i sparować urządzenia. Nie potrzeba żadnych kabli ani specjalistów od montażu.

Do zestawu jest dołączona także kamera IP z wbudowanym głośnikiem, jak i mikrofonem, co pozwala na dwustronną komunikację w wysokiej jakości. Oprócz tego kamera została przystosowana do nagrywania także w nocy, a jakość obrazu po zmroku jest krystalicznie czysta i pozwala dostrzec najmniejsze szczegóły.

Zestaw świetnie sprawdzi się w domu z dowolnym wystrojem wnętrza - design urządzeń jest niezwykle uniwersalny. Jego montaż nie wymaga specjalistycznej wiedzy czy umiejętności. Wszystko dzieje się praktycznie samo, a kolejne kroki do wykonania są opisane szczegółowo w instrukcji obsługi.
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Barbara Trepka

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »