Dom » Budownictwo

Nagroda dla Blachy Pruszyński- Top Builder 2019 dla płaskiej Blachodachówki IRYD

Nagroda dla Blachy Pruszyński- Top Builder 2019 dla płaskiej Blachodachówki IRYD
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Blachy Pruszyński po raz kolejny była gościem podczas gali finałowej TOP BUILDER. Tegoroczną statuetkę otrzymała tym razem płaska blachodachówka IRYD – jedna z nowości w ofercie firmy.

To już 11. takie spotkanie, gdzie wyróżniane są m.in. najnowsze rozwiązania niezbędne do budowy i modernizacji obiektów.

 Płaska blachodachówka IRYD – to nowoczesny design oraz trwałość wyrobu  doceniona przez miesięcznik Builder Polska w kategorii nowość i innowacja roku. Pokrycie to zachwyca swym powściągliwym, nieco surowym wyglądem harmonizującym z najnowszymi, minimalistycznymi trendami architektonicznymi niezakłóconych przestrzeni. Ponadto świetna funkcjonalność użytkowa, trwałość, niezawodność, odporność na uszkodzenia mechaniczne gwarantują skuteczną ochronę wnętrza budynków przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. To lekkie pokrycie dachowe sprawdzi się nie tylko podczas budowy nowych dachów, ale również podczas renowacji starych domów, budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej.  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

IMPULSE

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »