Społeczeństwo » Społeczeństwo

Najbardziej irytujące trendy w ubieraniu

Niektóre stylizacje nie należą może do najmodniejszych, ale za to bronią się postawą czy stylem danej osoby. Są jednak elementy, których zrozumienie jest bardzo trudne i które są po prostu wyjątkowo szpetne. Oto kilka z nich.

Człowiek z tatuażem. Jednym z zabawnych trendów są te, dyktowane przez modę na tatuaże. Być może tez zwróciliście uwagę na wyjątkowe podejście do mody, obserwowane u wydziaranych osób. Tutaj nie jest ważne to, jak dane ubrania leżą, ani to czy pasują do ich sylwetki – tutaj najważniejsze jest to, aby odkrywały one tenże cenny tatuaż. Stąd też spotykane są bluzki na ramiączkach, nawet w chłodniejsze dni tak, aby KAŻDY zauważył to niezwykłe dzieło. Jeśli tatuaż znajduje się na plecach, oczywiście pojawiają się głębokie dekolty na plecach. Tutaj nie są szczególnie ważne ani warunki pogodowe, ani styl i wygląd – liczy się dziara i to, aby cały świat się o niej dowiedział. Niezwykłe.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:


Jak krowie na rowie, czyli ortodoksyjne biodrówki i atak rowów. Powiedzmy sobie prawdę – mało kto korzystnie wygląda w bardzo płytkich biodrówkach. Te owszem, dobrze leżą na osobach o idealnej figurze i nienagannej prezencji. Niestety duża część populacji, przecenia swoją urodę i nosi tego typu spodnie, chociaż te ewidentnie chcą uciec i zsuną się z uciśnionych pośladków. Podobny efekt pojawia się, gdy ktoś nie chce pogodzić się z faktami i usilnie wbija się w – zdecydowania – za małe spodnie. Niestety, tłuszcz tak łatwo się nie podda i z pewnością znajdzie inną drogę wyjścia – skutecznie deformując naszą figurę i sprawiając, że wszelkie proporcje zostaną skutecznie zaburzone. Wówczas mamy do czynienia z tak zwanym szczuciem rowem, czyli odważnym epatowaniem tak intymną częścią ciała, jaką jest rów mariański. Naprawdę, nie każdy chce go widzieć.


Wilk w futerku z norek. Oczywiście, moda modą, jednak czasami trudno nadążyć za jej zmianami. Tak na przykład jest w przypadku mody męskiej, która coraz więcej czerpie z elementów, które do tej pory były zarezerwowane dla kobiet. Tak więc widzimy panów w obcisłych rurkach, w koszulkach w głęboki serek i kolorowych kardiganach. Owszem, gender i świadomość płciowa jest coraz powszechniejsza, jednak część osób wciąż nie może pogodzić się z powolnym odchodzeniu od wizerunku szorstkiego i silnego drwala.

Jeśli szukasz odrobiny wygodny, sprawdź to miejsceRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Alicja Rewa

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »