Technologie » Komputery

Najcieńsza i najlżejsza klawiatura do iPada mini - Belkin FastFit ® Bluetooth

Najcieńsza i najlżejsza klawiatura do iPada mini - Belkin FastFit ® Bluetooth
Zobacz więcej zdjęć »
Czołowy producent designerskich akcesoriów do urządzeń mobilnych, amerykańska marka Belkin, przedstawia swój najnowszy produkt: bezprzewodową klawiaturę Belkin FastFit Bluetooth do iPada mini (F5L153ttC01).

To najlżejsza na rynku klawiatura na iPada mini, jej grubość to zaledwie 7 mm, jest zatem cieńsza od samego urządzenia! Zajmuje bardzo mało miejsca, idealnie sprawdza się w podróży i można mieć ją zawsze pod ręką. Łatwo i szybko przymocowuje się ją do iPada za pomocą specjalnych magnetycznych zaczepów, dzięki czemu wygodnie nosi się ją razem z tabletem. 

Atutem klawiatury Belkin FastFit  Bluetooth są też klawisze Belkin True Type, które zapewniają najwyższy komfort pisania. Każdy klawisz jest wyposażony w specjalny mechanizm, dzięki któremu są one bardzo czułe i szybko reagują na dotyk, a praca na klawiaturze jest intuicyjna i wygodna. Mimo, że klawiatura FastFit zapewnia ten sam standard pisania, co notebook, różni się od ciężkich, masywnych klawiatur, do których przyzwyczailiśmy się w tradycyjnych laptopach, mówi Tristan Lericollais, Dyrektor ds. Zarządzania Produktem z firmy Belkin. Jest ultra cienka i lekka, zapewnia niezwykły komfort pisania i posiada te same zaawansowane funkcje - wszystko w wersji mini.

Klawiatura FastFit w wersji do iPada mini jest wyposażona w niskiej mocy łącze Bluetooth 3.0 i baterię o pojemności 200mAh, zapewniające wygodne połączenie bezprzewodowe,  optymalną moc oraz trwałość.

Urządzenie wytrzymuje nawet do 155 godzin bez ładowania. Jest wyposażone w specjalny mechanizm, który sprawia, że przechodzi w stan uśpienia, gdy przylega do iPada  i "budzi się", gdy tylko zostaje odkryte.

Jak działa urządzenie, można zobaczyć w krótkim filmie:

http://www.youtube.com/watch?v=omx3CkuTHiA&list=PLGq1zXCtzwGwStlftQmO0Os6sKQO_u1eN&index=3

Bezprzewodowa klawiatura FastFit Bluetooth w wersji na iPada mini

  • Odpowiednio rozmieszczone, wygodne klawisze TruTypeTM
  • Przyciski umożliwiające kopiowanie i wklejanie tekstu, zmianę wielkości czcionki i kontrolowanie poziomu głośności muzyki
  • Utrzymuje iPada mini w pozycji horyzontalnej i wertykalnej
  • Bateria w trybie stand-by wytrzymuje 3 miesiące
  • Wytrzymała konstrukcja z aluminium sprawia, że produkt jest lekki i chroni klawiaturę przed zadrapaniami i rysami
  • Stylowy design i zminimalizowana objętość


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Belkin.com
http://www.belkin.com/pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »