Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Najdłuższy tytuł świata i sztuczne mięśnie Ryana Goslinga - „Gorące lato” w TNT

Najdłuższy tytuł świata i sztuczne mięśnie Ryana Goslinga - „Gorące lato” w TNT
Zobacz więcej zdjęć »
Stacja zaprasza na cykl „Gorące lato”, w ramach którego wyemituje pełne emocji komedie i thrillery. Każda z nich przeszła przez liczne realizatorskie turbulencje, a w nich m.in.: absurdalny tytuł, wyzwanie dla Ryana Goslinga, użycie photoshopa i inne filmowe sztuczki.

Pierwsza wersja scenariusza „American Pie” nazywała się: „Seks-komedia o nastolatkach bez tytułu, która może być zrealizowana za mniej niż 10 milionów dolarów i większość odbiorców prawdopodobnie ją znienawidzi, ale Ty pokochasz” (eng. Untitled Teenage Sex Comedy That Can Be Made For Under $10 Million That Most Readers Will Probably Hate But I Think You Will Love”). Studio filmowe podchodziło sceptycznie do treści, lecz widzowie pokochali bezpośredni humor, a film zarobił 235 mln dolarów na całym świecie.

„Kocha, lubi, szanuje” już od początku było konstruowane jako kinowy hit. Publiczność zareagowała entuzjastycznie na historię pary rozwodników w średnim wieku i tajemniczego specjalisty od podrywu. Choć Ryan Gosling poświęcał dużo czasu na treningi, przyznał, że jego muskulatura w jednej ze scen była efektem misternej pracy mistrzów photoshopa.

Perypetie ze scenariuszem czekały na Kevina Bacona, odgrywającego policjanta wrobionego w sprawę napaści. Był nie tylko odtwórcą głównej roli w „Dzikich żądzach”, ale także producentem filmu. Przyznał, że przy pierwszej lekturze tekstu miał poczucie, iż trzyma w rękach jeden z najgorszych scenariuszy w swoim życiu. Ale tok wydarzeń zapisanej historii co kilka stron udowadniał mu, że na widzów czeka wiele niespodziewanych plot-twistów.

Twórcy „Strasznego filmu”, jak na eklektyczną produkcję przystało, mieli głowę pełną pomysłów. Chcieli zatrudnić do swojej parodii Jamie Lee Curtis, która grała w oryginalnej wersji „Halloween” i zasłynęła z przerażającego krzyku. W planach mieli też zatrudnienie Aaliyah i Jareda Leto. Choć wszystkie te starania spaliły na panewce, realizatorom udało się wpleść w scenariusz oryginalne kwestie z filmu „Krzyk” i zapoczątkować jedną z najsłynniejszych serii współczesnego kina.

 

Emisja produkcji z cyklu „Gorące lato” w każdą sobotę sierpnia na kanale TNT.

Plan emisji:

07.08, godz. 20:50 – „American Pie”

14.08, godz. 20:20 – „Kocha, lubi, szanuje”

21.08, godz. 21:00 – „Dzikie żądze”

28.08, godz. 21:00 – „Straszny film”

 

O TNT

TNT to ulubione miejsce dla ponadczasowych produkcji filmowych i serialowych. Szybka akcja, charakterne postaci, brawurowe kreacje aktorskie największych gwiazd – wszystko to czeka na widzów w programie stacji. W każdym miesiącu mogą liczyć oni na angażujące cykle tematyczne i wciągające maratony kinowych hitów. W stałej ramówce emitowane są klasyki jak m. in. „Dirty Dancing”, „Zabójcza broń”, „Matrix” czy „Siedem lat w Tybecie” oraz produkcje serialowe, wśród których znajdują się: „4 Blocks”, „Dr Quinn”, „Strażnik Teksasu”czy „Tropiciele”. Szeroka gama różnych obrazów filmowych to gwarancja rozrywki pełnej emocji. TNT jest kanałem nadawanym w jakości HD, należącym do koncernu WarnerMedia.
Więcej informacji można znaleźć na stronie
tnt-tv.pl.

 

Biuro prasowe

Plac Trzech Krzyży 10/14

00-499 Warszawa

 

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres:

PR.Turner.Polska@turner.com

 

Emila Rybak 

Marketing & PR 

emila.rybak@warnermedia.com  

+48 512 027201 

 

Joanna Więckowska

Project Manager | dotrelations

joanna.wieckowska@dotrelations.pl

+48 690 995 770

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

dotPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »