Kultura, sztuka » Kultura

Najgorsze filmy świata i najlepsze projektory

Najgorsze filmy świata i najlepsze projektory
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 2-4 grudnia w Kinie "Neptun" w Gdańsku (ul.Długa 57) odbędzie się pokaz Najbardziej kuriozalnych produkcji w historii kina.

Najgorsze filmy świata widzowie obejrzą z najwyższą jakością obrazu, jaką gwarantują najlepsze projektory multimedialne 3LCD firmy Epson.
Szczegółowy program przeglądu:
http://www.najgorszefilmyswiata.pl/

W programie przeglądu m.in.: „Mózg z planety Arous“ - reż. Nathan Juran, USA, 1957, 71’; “Atak potwornych krabów” - reż. Roger Corman, USA, 1957, 62’; “Zabójcze ryjówki” - USA, reż. Ray Kellogg, USA, 1959, 69’; “Byłem nastoletnim wilkołakiem” - reż. Gene Fowler jr., USA, 1957, 76’; "Ludzie krety" - reż. Virgil W. Vogel, USA, 1956, 77’; “Nagie na Księżycu” - reż. Raymond Phelan, Doris Wishman, USA,1961, 83’; "Atak kobiety o 50 stopach wysokości"- reż. Nathan Juran, USA, 1958, 65’; "Noc upiorów“- reż. Edward D. Wood, USA, 1959, 69’

Więcej informacji: www.najgorszefilmyswiata.pl

Epson jest technologicznym partnerem Przeglądu - dostarcza projektory 3LCD na których realizowane są wszystkie pokazy.

Informacje o  firmie Epson

Epson jest globalnym liderem w dziedzinie obrazowania i innowacji. Epson dąży do tego, by przekraczać oczekiwania klientów, tworząc kompaktowe, energooszczędne i precyzyjne technologie. Oferta produktów firmy obejmuje drukarki oraz projektory 3LCD do zastosowań biznesowych  i domowych, a także inne urządzenia elektroniczne i ciekłokrystaliczne.

Grupa Epson, kierowana przez Seiko Epson Corporation z Japonii, zatrudnia na świecie ponad 80 tys. pracowników w 102 spółkach. Epson szczyci się stałym wkładem w glo­­balną ochronę środowiska, a także w funkcjonowanie społeczności, w których działa.

Wizja środowiskowa 2050http://eco.epson.com

Epson Europe

Epson Europe BV z Amsterdamu to regionalna centrala grupy odpowiedzialna za Europę, Środkowy Wschód, Rosję i Afrykę. Zatrudniający 2400 pracowników oddział Epson Europe w roku fiskalnym 2009 osiągnął sprzedaż równą 1 875 milionom euro. www.epson-europe.com

 

Dodatkowych informacji udzielają:

 

Epson Europe BV                                                 

Oddział w Polsce                                                 

Dorota Wódka-Kot                                                 

tel. (22) 375 75 16                                                  

e-mail: dorota.kot@epson.pl                                   

Internet: www.epson.pl

Dorota Wódka-Kot                                              

Obsługa Prasowa i PR:

INDALO Public Relations, ul. Grochowska 341/281A, 03-822 Warszawa

komórka: 501 772 619  zbigniew.blewonski@indalo.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »