Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Najlepsze miejsca na siedziby super złoczyńców

Najlepsze miejsca na siedziby super złoczyńców
Zobacz więcej zdjęć »
Tak jak super bohaterowie nie mogą istnieć bez swoich ckliwych historyjek i kolorowych stroi, tak ich przeciwnicy muszą mieć nierozsądne plany na przejęcie władzy nad światem i szalone kryjówki . Zobaczmy gdzie też mogą się ukryć.

Wulkan

Nie ma lepszego miejsca od aktywnego wulkanu. Oczywiście, tony wściekle gorącej magmy, toksyczne wyziewy i smród muszą podnosić cenę kryjówki, ale w porównaniu z przyjemnością wrzucenia swojego wroga do rozgrzanej lawy każdy wydatek jest uzasadniony.


Wyspa

Czy będzie porzucona lub bezludna, czy też złoczyńca uczyni ją taką, liczy się by zamienić ją w istne piekło dla chcących ją infiltrować. Dlatego musi być koniecznie najeżona pułapkami, strażnikami, wściekłymi psami, zmutowanymi potworami, dinozaurami, a najlepiej wszystkim naraz. Koniecznie także musi mieć rekiny, w dowolnej postaci.


Wesołe miasteczko

Porzucone wesołe miasteczko jest jednym z bardziej przerażających widoków, połączone z maniakalnymi władcą tego miejsca potrafi postawić włosy na plecach nawet najodważniejszych. Tylko należy uważać na wizytę pewnego przeczulonego na punkcie praw autorskich klauna.


Opuszczona fabryka

Koniecznie musi posiadać przynajmniej cześć w której dalej walą, palą, huczą i młócą wielkie maszyny. Nie muszą robić nic konkretnego, wystarczy że będą. Dodatkowe punkty za pas transmisyjny z wielką piłą na końcu.


Zamczysko

Nie ma lepszego miejsca dla szalonych naukowców, a po opuszczonych, ponurych korytarzach najlepiej rozchodzi się maniakalny śmiech. Koniecznie też musi być zaopatrzone w laboratorium, skryte za ciężkimi drzwiami z napisem „NIE WCHODZIĆ”. Nie wolno zapomnieć o nietoperzach i szkieletach przykutych do ścian.


Księżyc

Wyjście poza orbitę ziemską może sprawiać pewne problemy, jednak do plusów należy zaliczyć zdecydowanie piękny widok i możliwość wyrzucania wrogów w próżnię. Poza tym być pierwszym mieszkańcem Księżyca i to na dodatek jednocześnie najstraszniejszym, musi być zdecydowanie jednym z największych osiągnięć złoczyńców.



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

b.zalew

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »