Rozrywka i wypoczynek » Sport

Najlepsze odżywki dla kobiet na wiosnę

Zdrowy tryb życia to nie tylko odpowiednia dawka ruchu i ćwiczeń fizycznych. To również zdrowe, pełnowartościowe posiłki spożywane każdego dnia. W przypadku braków mikro czy makroelementów można wspomagać się suplementami diety.
W dzisiejszym wpisie zaproponujemy Wam pięć najlepszych odżywek dla kobiet, które pomogą Wam zachować zdrowie i osiągnąć zamierzone cele fitnessowe.

Pamiętajmy, że odżywki mają za zadanie tylko i wyłącznie dostarczanie dodatkowej porcji składników odżywczych, witamin czy minerałów. Nie zastąpią one zdrowej i zbilansowanej diety. Dlatego nie można ich traktować jako środka, który spowoduje, że dieta oparta na fast food-ach i zupach z proszku stanie się w pełni wartościowa.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Najlepsze odżywki diety dla kobiet aktywnych fizycznie to:

KFD Premium WPI 90 - Izolat białka serwatkowego charakteryzuje się dużą zawartością aminokwasów rozgałęzionych (BCAA). Wspomagają syntezę białek oraz działają antykatabolicznie. W skład produktu wchodzą unikalne cząstki serwatki, takie jak glikomakropeptydy, alfa i beta-laktoalbuminy oraz immunoglobuliny. Te niezwykle cenne substancje wspomagają układ immunologiczny człowieka oraz regenerują mięśnie po treningu.

KFD Protein Dessert - to czysta kazeina micelarna, która stanowi bogate źródło aminokwasów. Dzięki swojej strukturze długotrwale i stopniowe uwalnia peptydy do krwiobiegu. Produkt charakteryzuje się gęstą, budyniową konsystencją oraz świetnym smakiem. Może być spożywany jako shake, deser lub danie np. kolacja. Kazeina jest doskonałym pomysłem na wieczorny posiłek!

KFD Premium BCAA Instant+ to zbiór aminokwasów egzogennych, w którego skład wchodzą L-Leucyna, L-Walina i L-Izoleucyna. Aminokwasów tych organizm nie może samodzielnie syntezować, dlatego muszą zostać dostarczane z pokarmem. Metabolizm aminokwasów BCAA ma miejsce w mięśniach, nie w wątrobie, dzięki czemu mają ważną rolę w budowie masy mięśniowej.

KFD Premium Glutamine - Glutamina stanowi ważne źródło energii dla komórek układu immunologicznego. Aminokwas ten, oprócz wpływu na układ odpornościowy, spełnia również ważną rolę podczas regeneracji komórkowej. Zwiększa efektywność oksydacji leucyny w komórkach mięśni szkieletowych.

KFD TCM X-CAPS to jabłczan kreatyny w czystej postaci. Kreatyna odpowiedzialna jest za produkcję ATP, a kwas jabłkowy spełnia tu funkcję pomocniczą - usprawnia transport energii do mięśni oraz wspomaga proces wzrostu masy mięśniowej.


Odżywki odpowiednie dla kobiet wybrał dla Was Piotr Kałużny, ekspert ze sklepu KFD.pl

KFD Nutrition działa na polskim rynku już od 15 lat. Swoją działalność koncentruje głównie w sferze dostarczania profesjonalnych, wysokiej jakości suplementów dla sportowców (kfd.nu, sklep.kfd.pl). Działa jednak również na polu farmacji, jak również edukacji (Akademia KFD). Zapraszamy do skorzystania z usług firmy KFD.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KFD Nutrition
http://nutrition.kfd.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »