Gospodarka » Żywność

Najlepsze włoskie przekąski od Odliveri

Najlepsze włoskie przekąski od Odliveri
Zobacz więcej zdjęć »
Od trzech pokoleń piemoncka firma Oliveri słynie z produkcji znakomitych przekąsek. Ta rodzinna manufaktura ma swoja siedzibę w pięknym regionie Alto Monferrato.

W 1920 roku Emilio Oliveri zapoczątkował rodzinną firmę wytwarzającą przetwory z grzybów. Jego syn Attillio rozszerzył asortyment o produkty z warzyw i owoców. Obecnie, zgodnie z wielopokoleniową tradycją, trzeci z rodu Oliveri - wnuk Emilio odpowiada za produkcję wyśmienitych włoskich antipasti.

Oliveri proponuje przetwory z owoców i warzyw piemonckiej ziemi, a wytwarza je dbając o jakość i lokalne tradycje. Większość warzyw i owoców pochodzi z własnych upraw, co zapewnia kontrolę na każdym etapie produkcji.

Wiśniowe papryczki używane przez firmę Oliveri pochodzą z regionu Monferrato, terenów znanych na całym świecie ze znakomitych wyrobów kulinarnych.

Dzięki własnym uprawom, proces wytwarzania papryczek faszerowanych odbywa się w cyklu zamkniętym. Pozwala to na całkowitą kontrolę pochodzenia składników, a jednocześnie umożliwia unikanie stosowania jakichkolwiek konserwantów.

Okrągłe, małe papryczki są lekko pikantne, mięsiste i chrupkie, doskonałe jako lekkie przekąski.

Oliveri to także wspaniałe oliwki zielone i czarne oraz oliwki odmiany Taggiascha z Ligurii. Dojrzałe, nagrzane włoskim słońcem smakują wybornie o każdej porze roku.

W ofercie Oliveri znajdziemy:

- ręcznie nadziewane papryczki wiśniowe: z kozim serem, tuńczykiem oraz kaparami i anchois

- oliwki zielone i czarne w zalewie oraz zielone oliwki nadziewane kozim serem, tuńczykiem oraz pomidorami i anchois

Wyłącznym dystrybutorem produktów Oliveri w Polsce jest API Food.

www.kuchnia-wloska.com.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

XRS PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »