Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Najlepszy sposób na płaski brzuch

Najlepszy sposób na płaski brzuch
Zobacz więcej zdjęć »
Jak się pozbyć zwisającej skóry z brzucha? Gdy chudniemy to często jest tak, że skóra na naszym brzuchu wisi i jest rozciągnięta. Nie wygląda to za ciekawie. Jak się tego pozbyć, stosując bardzo proste i szybkie ćwiczenie?

Większość osób chce się pozbyć brzucha, poprzez chodzenie na siłownię i robienie tzw. “brzuszków”. To ćwiczenie jest bardzo fajne, ponieważ poprawiamy mięśnie brzucha, natomiast nie zlikwidują nam obwisłej skóry. Ja mimo, że schudłem bardzo dużo kg, mam płaski brzuch. Nie mam obwisłej skóry, wszystko jest ściągnięte dlatego, że wykonuję ćwiczenia, które nazywają się 5 rytuałów tybetańskich.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:


Dzisiaj Ci pokażę jedno z ćwiczeń, które naprawdę Ci pomoże. Działa to w ten sposób, że robimy brzuszki do tyłu. Chodzi o to, żeby naciągać skórę. Uwaga! Osoby, które mają problemy z dolną częścią kręgosłupa, muszą na początku być bardzo uważne. Wychylając się do tyłu, podeprzyjcie się rękoma i zobaczcie, do którego miejsca jesteście w stanie się wychylić. Jest to bardzo ważne, żeby nie nadwyrężyć tej części kręgosłupa, która bardzo często jest obciążona przez brzuch. 

Ćwiczenie polega na tym, że ściągasz brzuch i pośladki, żeby nie było obciążenia na krzyż i odchylasz ciało do tyłu. Na początek polecam 25 powtórzeń, po czym przerywasz pierwszy dzień. Chodzi o to, żeby nie było zakwasów. Robisz sobie 1, 2 dni przerwy i później zwiększasz ilość. Ja doszedłem do 3 powtórzeń po 50 razy i myślę, że to jest takie najbardziej optymalne. Robisz 50 powtórzeń, 30 sekund przerwy i robisz następne 50 powtórzeń. Znowu minuta przerwy, 50 powtórzeń. Zobaczysz jak szybko to działa, jak szybko skóra na brzuchu zacznie się naciągać. Jak robisz “brzuszki” to pracują mięśnie, ale skóra się nie naciąga.

Mam nadzieję, że to ćwiczenie Ci to pomoże. 

 

Mariusz Budrowski to współautor projektu „Odmładzanie na Surowo” – bloga obserwowanego przez ponad 265 tys. osób na Facebooku, mającego 199 tys. subskrypcji na YT oraz 24 tys. na Instagramie. Jest też autorem bestsellera: „Surowe Zdrowie” oraz książki kulinarnej: „Na Surowo Przepisy”, a także książki dla dzieci „Wierszykowo na Surowo”. Poza tym Mariusz Budrowski to pomysłodawca programów na odchudzanie oraz festiwalu Witariada i konferencji Surowe Życie.

Dowiedz się więcej:  https://www.odmladzanienasurowo.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

a.zakrzewska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »