Firma » Prawo
Najnowsza edycja przewodnika „Investing in renewable energy projects in Europe”
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
Generalnie, w Europie sektor energetyki odnawialnej nadal się rozwija. Sukces komercyjny w sektorze energetyki odnawialnej zależy od zrozumienia aktualnych i przewidywania przyszłych trendów, dostrzegania szans, minimalizacji ryzyk oraz wprowadzenia dynamicznych i elastycznych modeli biznesowych, zdolnych przetrwać wstrząsy i okresy niepewności.
Zachęcamy do pobrania tegorocznej edycji przewodnika „Investing in renewable energy projects in Europe”, który wskazuje kluczowe zmiany regulacyjne oraz w syntetyczny sposób podsumowuje perspektywy rozwoju projektów z obszaru energetyki odnawialnej w 16 jurysdykcjach europejskich, w tym m.in. w Belgii, Francji, Niemczech, Polsce, Hiszpanii, Rumunii, Turcji i we Włoszech, oraz w Azji Środkowej.
Przewodnik został opracowany przez Dentons wspólnie z Recharge, globalnym dostawcą informacji i rozwiązań dla sektora energetyki odnawialnej.
***
Dodatkowych informacji udziela:
Iryna Batmanova
Business Development and Marketing Manager, Energy, Europe
+48 22 24 25 106
iryna.batmanova@dentons.com
***
O kancelarii Dentons
Dentons jest największą na świecie firmą prawniczą, oferującą najwyższej jakości doradztwo prawne i biznesowe. Za innowacyjne osiągnięcia w zakresie świadczenia usług prawnych, w tym m.in. stworzenie Nextlaw Labs oraz Nextlaw Global Referral Network, Dentons jest regularnie rekomendowany przez wiodące informatory biznesowe i prawnicze i zajmuje pozycję lidera w zestawieniu „Indeks Elitarnych Globalnych Firm Acritas”. Jest także zdobywcą nagrody BTI Client Service 30 Award. Dzięki policentrycznemu podejściu oraz zapewnianiu klientom dostępu do najbardziej utalentowanych prawników na całym świecie, Dentons rzuca wyzwanie istniejącym standardom obsługi prawnej w społecznościach, w których funkcjonuje. www.dentons.com
***
Nadesłał:
Dentons
|

Jak zaprojektować łazienkę dla wielu pokoleń?
Polacy toną w długach. Psychika pęka jako pierwsza
Gamingowe ferie w G City Plejada – dzień pełen emocji dla graczy w każdym wieku
Schibsted & Vend Polska przedłuża najem w kompleksie High5ive w Krakowie
Let's build a better place - nowa odsłona kampanii Aluprof z udziałem Szymona Marciniaka
Komentarze (0)