Dom » Wnętrza

Najnowsze artykuły gospodarstwa domowego

Artykułu gospodarstwa domowego dostępne w sklepach są dziś bardzo zróżnicowane. Kupując takie sprzęty jak na przykład lodówki do zabudowy czy okapy Faber zwracamy uwagę nie tyle na ich cenę, ale przede wszystkim na markę i funkcjonalność. Cena ma dla nas raczej drugoplanowe znaczenie.

Wolimy zapłacić więcej - przynajmniej w tym przypadku. Czy jest to jednak uzasadnione? Oczywiście chodzi o jakość samych sprzętów. Im wyższa cena tym lepsze płyty do zabudowy czy pralki Bosch. I faktycznie kiedyś tak było. Nie można oczywiście bagatelizować zależności ceny i jakości danej zmywarki Bosch.

Dziś jednak cena rośnie nie z powodu lepszej jakości, ale ilości funkcji i gadżetów. I tak zmywarki do zabudowy jakie możemy kupić w sklepach oprócz podstawowych funkcji zawierają również szereg innych. Im więcej elektroniki w danym sprzęcie tym bardziej jest jednak awaryjny.   I niestety czasy, gdy kupione przed laty zmywarki do zabudowy Bosch służyły przez długie lata, już minęły. Niestety sprzęty elektroniczne dziś mają bardzo krótką żywotność.  Nowości tanieją po kilku miesiącach a na rynku pojawiają się coraz to bardziej udoskonalane zmywarki do zabudowy Siemens.

                Jak się jednak okazuje chętnie kupujemy nowe sprzęty - nawet te, które nie są nam bardzo potrzebne. Nie wyobrażamy sobie dziś funkcjonowania bez tych pomocy domowych. Kupujemy równie chętnie pralki jak i  ekspresy ciśnieniowe De Longhi. Dobra kawa, nowy telewizor i ciągle zmieniające się gadżety są dla nas już codziennością. Nie zwracamy nawet uwagi na to, jak często wymieniamy te sprzęty. I taki już jest współczesny konsument: otacza się przedmiotami i gadżetami, które sprawiają mu z pewnością niekłamaną przyjemność. Czy jest to jednak już gadżeciarstwo? Z jednej strony nie - gdyż nie można zaprzeczyć, że są to sprzęty funkcjonalne, ale z drugiej, czasem zakrawa to o przesadę...Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JoannaK

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »