Dom » Budownictwo

Najnowszy katalog Dobrych Domów już w sprzedaży

Najnowszy katalog Dobrych Domów już w sprzedaży
Zobacz więcej zdjęć »
W salonach prasowych można już znaleźć najnowszy katalog pracowni architektonicznej Dobre Domy. Dlaczego warto się z nim zapoznać? To ponad 300 innowacyjnych projektów, które mogą zainspirować inwestorów.

Świadomy inwestor, który planuje budowę domu, pragnie być na bieżąco z najnowocześniejszymi trendami architektonicznymi. Dzięki temu łatwiej jest mu podjąć decyzję o wyborze wymarzonego projektu.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Postaw na nowość

Nowy katalog Dobrych Domów to przegląd najświeższych projektów pracowni. Zawiera różnego rodzaju koncepcje – od niewielkich domów parterowych, z poddaszem użytkowym, po rezydencje. Stylistyka przyciągnie nie tylko fanów klasyki i tradycyjnych form, lecz także miłośników geometrii i minimalizmu w nowoczesnym wydaniu oraz tych, którzy lubią eksperymentować i łączyć te dwa nurty. Przeglądając go, klient zapozna się z projektami standardowymi, jak również tymi, które przewidują zastosowanie rozwiązań energooszczędnych. – Mamy nadzieję, że katalog zainspiruje do budowy domu, który zapewni kawałek szczęścia zgodnie z maksymą „być szczęśliwym w domu to najważniejszy warunek życia” – mówi Tomasz Flak z Pracowni Dobre Domy.

Poznaj katalog – wybierz jakość

W jaki sposób można zaopatrzyć się w najnowszy katalog? Jest dostępny jedynie w salonach prasowych, a jego cena to 8,90 zł. Znajduje się w nim bardzo dużo, bo ponad 300, gotowych projektów domów pracowni architektonicznej Dobre Domy. Każdy projekt jest niezwykły i w przemyślany sposób łączy w sobie wygodę, styl i funkcjonalność, które pozwolą członkom rodziny na bezproblemowe użytkowanie budynku przez wiele długich lat. Wśród projektów znajdują się nowości – najnowocześniejsze koncepcje o niebanalnej architekturze.

Nie warto się zastanawiać – katalogi czekają!

*** Stopka artykułu ***

„Dobre Domy Flak & Abramowicz” Sp. z o.o. Spółka komandytowa to autorska pracownia projektowa z siedzibą we Wrocławiu. Spółka istnieje na rynku od 2003 roku, a jej zespół tworzą doświadczeni architekci. Pracownia współpracuje zarówno z klientami indywidualnymi, jak i deweloperami. Jej oferta obejmuje ponad 400 gotowych projektów. Firma oferuje również bezpłatne konsultacje z architektami pod numerem 71 352 04 40 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 16.00.


www.dobredomy.pl
kontakt: info@dobredomy.pl

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

They.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »