Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Najszybszy pomiar temperatury

Medivon, wiodący producent urządzeń do masażu i akcesoriów healthcare, wprowadził na rynek bezdotykowy termometr TB-04, który jest bardzo ceniony przez wszystkie mamy. W zestawie oprócz termometru dołączona jest instrukcja obsługi w języku polskim.

Urządzenie jest bardzo wygodne i łatwe w obsłudze. Posiada dobrze widoczny i duży wyświetlacz, na którym możemy odczytać informacje o temperaturze, godzinie, stanie naładowania baterii, a także o wybranym trybie pracy. Termometru można używać nie tylko do mierzenia temperatury ciała, ale też do mierzenia temperatury otoczenia lub produktów. W opcjach można również zmienić jednostkę pomiaru temperatury. Przedmiot ma wbudowaną pamięć ostatnich 60 pomiarów. Gdy temperatura ciała jest poza zakresem dla zdrowego człowieka urządzenie informuje o tym sygnałem dźwiękowym oraz smutną minką na wyświetlaczu. Funkcję dźwięku w każdej chwili można wyłączyć. Pomiaru należy dokonywać w odległości 3-5 cm.

Termometr jest świetny do mierzenia temperatury u małych dzieci, ponieważ można wykonać szybkie badanie bez konieczności budzenia malucha.

Zasilanie: 2 baterie

Cena: 119,99 zł

Dostępny na stronie: https://medivon.pl/  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Krzysztof Kiszewski

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »