Rozrywka i wypoczynek » Święta

Największa hotelowa choinka rozbłysła przed Hotelem Grano w Gdańsku!

Największa hotelowa choinka rozbłysła przed Hotelem Grano w Gdańsku!
Zobacz więcej zdjęć »
Wczoraj, 1 grudnia przy jednym z obiektów sieci Grano Hotels rozbłysła największa hotelowa choinka nie tylko w Gdańsku, ale i najprawdopodobniej w całej Polsce. Liczące 12m wysokości drzewo stało się ozdobą Hotelu Grano położonego przy ul. Pszennej 3 w samym sercu miasta.

Choinka została przyozdobiona 2000 świątecznych lampek, które wczoraj oficjalnie zapalono.

Choinka, która stanęła przed budynkiem czterogwiazdkowego Hotelu Grano w Gdańsku, mierzy blisko 12 metrów. Jest to największa hotelowa choinka w mieście, niewykluczone że również w Polsce. Za postawienie choinki odpowiada  Grano Hotels – jedna z najszybciej rozwijających się sieci hotelarskich nad polskim morzem. Oficjalne strojenie, a następnie zapalenie świątecznego drzewa odbyło się 1 grudnia z udziałem obsługi i gości Hotelu Grano.

Tego roku w Gdańsku, oprócz hotelowej choinki Grano Hotels, postawionych zostanie również jedenaście dzielnicowych choinek, które w najbliższych dniach ozdobią wiele części miasta. Świątecznym klimatem będą mogli się cieszyć m.in. mieszkańcy Oruni, Osowej, Wrzeszcza, Nowego Portu, Letnicy czy Dolnego Miasta i Zaspy.

***

Grano Hotels to sieć hotelowa utworzona w 2019 roku przez City Apart Management, spółkę zarządzającą Hotelem Number One oraz kompleksem Nowa Motława. Do obiektów marki należą zlokalizowane na Wyspie Spichrzów: Hotel Number by Grano, Grano Apartments (wcześniej Nowa Motława) oraz Hotel Grano. Obiekty sieci Grano Hotels charakteryzuje ponadprzeciętny standard i wysoka jakość wykonywanych usług. Każdy z nich posiada nowoczesne wyposażenie i został zaprojektowany w oryginalnym stylu, z ciekawymi rozwiązaniami łączącymi intrygujący design i funkcjonalność. Nazwa sieci (grano, czyli po włosku ziarno) nawiązuje do bogatej historii Wyspy Spichrzów, która obfitowała w spichlerze magazynujące wysokojakościowe zboże. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mskala@tauber.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »