Technologie » Komputery

Najwydajniejsze miejsca pracy dla firm każdej wielkości

Xerox VersaLink i AltaLink to dwie rodziny drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych, czyli 29 maszyn z najnowocześniejszymi rozwiązaniami na rynku, które dołączają do rewolucji IoT.

VersaLink to elastyczność i funkcjonalność dla małych i średnich firm

Dziewiętnaście drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych ma szereg wspólnych funkcjonalności. Nie tylko oszczędzają czas, ale także przyspieszają obieg informacji i podnoszą efektywność pracy w każdym biurze zarówno działając samodzielne jaki i w ramach floty. Znajdziemy w tej rodzinie urządzenia monochromatyczne i do koloru zarówno dla formatu A4 jaki i po jednym urządzeniu dla formatu A3.

 

Wyróżnienie ma znaczenie

Najbardziej wydajnymi urządzeniami w swojej klasie są drukarki Xerox® VersaLink® B400 i urządzenia wielofunkcyjne VersaLink® B405. Zmiana tonera to bardzo odległa kwestia. Szybko i łatwo można je zainstalować w biurze, bo nie trzeba korzystać z pomocy informatyka. Dzięki kreatorowi instalacji oraz konfiguracji „krok po kroku” można zrobić to samemu. Bezpośrednio po wyjęciu z pudełka systematycznie i bezproblemowo wykonują zadania, dzięki którym firma działa sprawniej. Redakcja miesięcznika PC World przyznała modelowi B400 wyróżnienie „Wybór redakcji” potwierdzając, że drukarka Xerox z serii VersaLink byłaby pierwszym wyborem zakupowym redakcji.

 

Produktywność na szóstkę

Wszystkie urządzenia VersaLink są wyposażone w funkcje i technologie opracowane przez firmę Xerox oszczędzają czas, a tym samym przyspieszają dystrybucję informacji i poprawiają efektywność firmowych procedur. Podgląd skanu i faksu zapewnia dokładność informacji, natomiast wbudowana funkcja optycznego rozpoznawania znaków (OCR) zwiększa możliwości obróbki zeskanowanych dokumentów. Z kolei pełna gama funkcji zabezpieczeń urządzeń VersaLink, takich jak druk zabezpieczony i uwierzytelnianie kartą, pozwala na bezpieczne drukowanie. Wszystkie modele mają tę samą funkcjonalność bez względu na rozmiar papieru, na jakim chcemy drukować.

 

VersaLink wspólne cechy

 

 • szybki scaner jednoprzebiegowy w kolorowych urządzeniach wielofunkcyjnych
 • skanowanie do PDF przeszukiwalnego (OCR)
 • podgląd faksu oraz scanu w panelu urządzenia
 • spersonalizowany panel 5” lub 7” także w drukarkach
 • zarządzanie i zliczanie wydruków
 • współpraca z urządzeniami mobilnymi
 • Xerox® AppGallery

 

AltaLink to najwyższa wydajność i bezpieczeństwo danych dla dużych firm

Dziesięć urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek: monochromatycznych oraz do koloru zostało zoptymalizowane na potrzeby procesów biznesowych. Dlatego są proste do zarządzania jako urządzenie autonomiczne lub jako część całej floty. Zaprojektowane jako produkty wielozadaniowe i gotowe do współpracy z chmurą i Xerox® App Gallery. Wyjątkowe, bo za sprawą wysokiej rozdzielczości wydruku wynoszącej 1200 x 2400 dpi możliwe jest drukowanie przy ich pomocy kolorowych obrazów o jakości zdjęć oraz dokumentów z wyraźnym tekstem. To robi ogromne wrażenie!

 

AltaLink wspólne cechy

 

 • szybki scaner jednoprzebiegowy
 • spersonalizowany panel 10”
 • wydajny czterordzeniowy procesor 1,8 GHz
 • duża pojemność pamięci RAM: 4 GB (B8000) i 8 GB (C8000)
 • 4 szuflady papieru (2080 – 4600 arkuszy)
 • zdalne logowanie do panelu McAfee Secure Device
 • skanowanie, drukowanie i faksowanie w tym samym czasie (80 str/min – kolor, 140 str/min – mono).

 

Obie rodziny odmienione

Obie rodziny AltaLink i VersaLink mają szereg nowatorskich rozwiązań i funkcjonalności. Dotykanie, przeciąganie palcami to sposoby obsługi urządzeń znane z telefonów komórkowych, a teraz także możliwe są w urządzeniach Xerox, dzięki dostosowywanemu kolorowemu dotykowemu ekranowi. Z kolei fabryczne aplikacje Xerox® ConnectKey®2017 pomagają w poprawianiu efektywności biurowej, natomiast dostęp do rozbudowanej galerii aplikacji Xerox zwiększa funkcjonalność, na przykład aplikacja Xerox® Easy Translator Service umożliwia szybkie tłumaczenie zeskanowanych dokumentów na wiele różnych języków.

Standardowe zadania można przyspieszyć poprzez zapisanie typowych ustawień do prostej konfiguracji pracy jednym dotknięciem. Dzięki funkcji ‘Prosty identyfikator’ poszczególni użytkownicy i grupy wprowadzają identyfikator i hasło tylko jeden raz, aby następnie cieszyć się szybkim, bezpiecznym i łatwym dostępem do ustawień zadań i często używanych aplikacji na zindywidualizowanym ekranie głównym.

 

Łączenie mobilnie i w chmurze

Swoboda pracy w wybranym miejscu i czasie to dzisiaj podstawa. Dlatego drukarki i urządzenia wielofunkcyjne VersaLink i AltaLink mogą łączyć się bezpośrednio z serwisami Google Drive™, Microsoft® OneDrive® oraz DropBox™, a także mają dostęp do dodatkowych opcji za pomocą galerii aplikacji Xerox® AppGallery.

Duże znaczenie ma również możliwość łączenia się i drukowania za pomocą wielu urządzeń. Urządzenia VersaLink spełniają te wymagania za pomocą opcjonalnych rozwiązań Wi-Fi oraz Wi-Fi Direct, a także obsługi protokołu Apple® AirPrint®, Google Cloud Print™, Xerox® Print Service Plugin for Android™, Near Field Communication (NFC) Tap-to-Pair i Mopria®Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Linkleaders

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »