Rozrywka i wypoczynek » Prezenty

Najwyższy czas pomyśleć o prezentach dla pracowników

Boże Narodzenie jest doskonałą okazją do nagrodzenia całorocznych wysiłków zespołu, dlatego warto zadbać o to, by pracownicy otrzymali trafione prezenty. Idealnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców, którzy troszczą się o odpowiednią motywację pracowników są karty podarunkowe Ticket dla Ciebie.

Podstawą motywacji zespołu są świadczenia pozapłacowe, pozwalające poprawić wydajność i efektywność pracy oraz zwiększyć lojalność pracowników.

Karty przedpłacone Ticket dla Ciebie dzięki szerokiej sieci akceptantów, blisko 280 tysięcy punktów w całej Polsce i ok. 30 milionów w 210 krajach na świecie, pozostawiają beneficjentom wolny wybór najlepszego dla siebie upominku. Dodatkowo karty gwarantują całkowite bezpieczeństwo zgromadzonych na niej środków oraz w przeciwieństwie do tradycyjnych bonów umożliwiają dokonywanie wielu transakcji a co za tym idzie wykorzystanie całej otrzymanej kwoty.

Poza licznymi korzyściami dla beneficjentów karty Edenred pozwalają także zaoszczędzić przedsiębiorcom. Dzięki prostej obsłudze, możliwości zasilenia wielu kart na różne kwoty jednym przelewem oraz wielokrotnego ich doładowywania firmy oszczędzają na kosztach logistycznych. Przede wszystkim jednak dają korzyści podatkowe. Przedpłacone karty podarunkowe finansowane z środków Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych są zwolnione z podatku dochodowego do kwoty 380 zł w roku podatkowym oraz nie powodują zwiększenia podstawy wymiaru składki ZUS. Wartość zasilenia kart nie podlega także VAT.
Firma Edenred dostarcza je do Klienta w ciągu dwóch dni od momentu złożenia zamówienia.

Edenred światowy lider w zakresie usług przedpłaconych, systemów motywacyjnych i lojalnościowych. Spółka działa w 40 krajach na świecie, zatrudnia 6 tyś. pracowników, obsługuje prawie 500 tyś. klientów z sektora prywatnego i publicznego oraz 33 mln użytkowników.

www.edenred.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Edenred Sp z o.o.

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »