Społeczeństwo » Społeczeństwo

Nakręteczka dla koteczka! Przynieś nakrętki do Galerii Bronowice i pomóż potrzebującym zwierzętom

Nakręteczka dla koteczka! Przynieś nakrętki do Galerii Bronowice i pomóż potrzebującym zwierzętom
Zobacz więcej zdjęć »
Galeria Bronowice, zawsze otwarta na prospołeczne inicjatywy, podjęła współpracę z Fundacją „Na Zdrowie Zwierzęta Ludziom Ludzie Zwierzętom”. Niedawno w obiekcie stanęła skarbonka, będąca częścią wyjątkowej akcji „Nakręteczka dla koteczka”.

Plastikowe nakrętki zalegają w Twoim domu i nie wiesz, co z nimi zrobić? Ich zbieranie to nie tylko działanie proekologiczne na rzecz środowiska naturalnego, ale przede wszystkim realna pomoc potrzebującym. Przekonać się o tym można odwiedzając Galerię Bronowice. W centrum handlowym trwa właśnie zbiórka „Nakręteczka dla koteczka”, organizowana przez Fundację „Na Zdrowie Zwierzęta Ludziom Ludzie Zwierzętom”. Galeria Bronowice zachęca wszystkich klientów do przekazania ich na rzecz potrzebujących zwierzaków!  

- Galeria Bronowice od początku istnienia wyraźnie stawia na wsparcie wszelkiego rodzaju fundacji i organizacji charytatywnych. Chcemy, by przestrzeń naszego centrum była nie tylko przyjazna dla klientów, ale także mogła zostać wykorzystana w szczytnym celu. Dlatego też podjęliśmy współpracę z Fundacją „Na Zdrowie Zwierzęta Ludziom Ludzie Zwierzętom”. Mamy nadzieję, że nakrętki, zebrane przez naszych klientów i wrzucone w Galerii do specjalnego pojemnika, realnie wesprą podopiecznych organizacji – mówi Aleksandra Mańka, Dyrektor Galerii Bronowice.

Pojemnik na nakrętki zlokalizowany jest na pasażu Galerii Bronowice na poziomie 0, przy Sferze Super Bohatera pomiędzy hipermarketem Auchan a salonem CCC.

Fundacja „Na Zdrowie Zwierzęta Ludziom Ludzie Zwierzętom” to organizacja  non profit, której celem jest poprawa jakości życia ludzi i zwierząt. Zajmuje się m.in. dbaniem o bezdomne i chore koty, a także urządzaniem  zajęć terapeutycznych dla osób starszych, niepełnosprawnych oraz dzieci.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »