Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Nałęczowskie turnusy logopedyczne

Instytut Logopedyczny z Lublina to znana i ceniona firma, zatrudniająca profesjonalistów z właściwie każdej dziedziny logopedii. Znane są też ich turnusy logopedyczne, które organizują przeważnie w okresach wiosenno-letnich na tle malowniczego mikroklimatu Nałęczowa.

 Tworzony jest on z myślą o dzieciach w wieku od 4 do 10 lat, zaś cały koszt obejmuje ponad tygodniowy pobyt dziecka wraz z opiekunem.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 Turnus taki przeznaczony jest dla dzieci z zaburzeniami rozwoju mowy, w skład których wchodzą wady ogólne, oraz dla dzieci z opóźnionym rozwojem mowy, gdzie nieprawidłowości powoduje np. niedosłuch czy inna choroba wrodzona.

 Turnus logopedyczny oferuje szereg możliwości i zajęć logopedycznych – prowadzonych codziennie: indywidualnych i grupowych ćwiczeń ogólnorozwojowych z wykorzystaniem wszelkich znanych i cenionych metod leczenia, zajęć z zakresu muzykoterapii, arteterapii i bajkoterapii czy zajęć prowadzonych przez psychologa. Natomiast dla rodziców prowadzone są indywidualne konsultacje psychologiczne, na których mogą się oni dowiedzieć więcej nie tylko o schorzeniu dziecka, ale i zgłębić tajniki właściwego do niego podejścia i jego traktowania, przy jednoczesnej skutecznej terapii domowej, a także zajęcia warsztatowe dla opiekunów oraz pedagogów.

 Organizatorzy, oprócz całkowitego wyżywienia i noclegów, oferują mnóstwo dodatkowych atrakcji, by znużone terapią dzieci mogły poczuć się swobodnie a zarazem wynieść z wakacji jak najwięcej – stąd prowadzenie sesji terapeutycznych w atrakcyjnej grocie solnej oraz mnóstwo wycieczek po okolicznych zakątkach. Ponadto: basen, ognisko, i co najważniejsze: opiekę medyczną i niezbędne ubezpieczenie.

 Tak więc dzieci oraz ich rodzice mają szansę łączyć przyjemne z pożytecznym: terapię logopedyczną i zajęcia aktywizujące rozwój dzieci z wypoczynkiem w jednym z najpiękniejszych regionów w Polsce.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

katsta

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »